Kaçak telefon önerisi verir misiniz

Bu konuyu okuyanlar

firat.jpg

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhaba telefon alacağımda 5k ya kadar bütçem var ır4ktan g3lecek :d ( Tasarım yüzünden mi note 11 lite 5g NE düşünüyorum kullanıcısı varsa deneyimini paylaşabilir mi )

Yahya Furkan

contravolta
İçerik Editörü
Reaksiyon puanı
2,510
Kaçak telefon fiyatları nasıl nereden bileceğiz? Her telefoncu farklı fiyata getirtiyor.
Bu arada Irak'ı neden sansürlediniz?

firat.jpg

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Kaçak telefon fiyatları nasıl nereden bileceğiz? Her telefoncu farklı fiyata getirtiyor.
Bu arada Irak'ı neden sansürlediniz?
Irakta ortalama fiyatalr belli k4çak telefon alan birisi veya ilgilenen piyasaya hakim olur diye düşündüm , I4ağı sansürleme sebebim bu konu hakkında konuşmak yasal mı bilmiyorum + akrabalar ırakta herhangi bir ayrımcılık amacıyla yapmadım . Sevgiler

Applemania

Profesör
Reaksiyon puanı
3,460
Merhaba telefon alacağımda 5k ya kadar bütçem var ır4ktan g3lecek :d ( Tasarım yüzünden mi note 11 lite 5g NE düşünüyorum kullanıcısı varsa deneyimini paylaşabilir mi )
Kaçak cihaza bulaşma derim.İmei gider mal gibi kalırsın ortada.Android seviyorsan ikinci el S10 bak.

firat.jpg

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Kaçak cihaza bulaşma derim.İmei gider mal gibi kalırsın ortada.Android seviyorsan ikinci el S10 b
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kullanmadığım Android bir telefonun imei sini atacağım kolay kolay gitmez. Telefonucdan 50 100 tl ye imei alsam tabi elimde kalır

Applemania

Profesör
Reaksiyon puanı
3,460

Kullanmadığım Android bir telefonun imei sini atacağım kolay kolay gitmez. Telefonucdan 50 100 tl ye imei alsam tabi elimde kalır
Sen bilirsin.İmeide sorun yaşamasan bile alacağın cihaz orta seviye bir Xiaomi cihazı.Son dönemlerde Xiaomi orta seviye cihazlarda kullanıcıları mutlu eden bir marka değil.

firat.jpg

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Sen bilirsin.İmeide sorun yaşamasan bile alacağın cihaz orta seviye bir Xiaomi cihazı.Son dönemlerde Xiaomi orta seviye cihazlarda kullanıcıları mutlu eden bir marka bütçem

Bütçem olsa gözümü kırpmadan iphone alırım. Önereceğim telefon varsa yaz Y.D alacağım

Yahya7760

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
90

Bütçem olsa gözümü kırpmadan iphone alırım. Önereceğim telefon varsa yaz Y.D alacağım
y.d. se 2020 al fatura öder gibi imei uzattır telefonu 4 sene kullanacağını düşünürsek ve pasaport kaydıyla karşılaştırırsak kârda oluyorsun. Xiaomi alıyorsan mi serisi al note serisi şişirilmiş boş telefonlar.

FastRoad

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
V

Kaçak telefonlar Van'dan geliyor genelde ve piyasanın 3.500 4.000 tl altına geliyor, tavsiye ederim. türkiyedeki ile farkı yok.