Soru Kaç Yaşında Aşık Oldunuz

Bu konuyu okuyanlar

Baysiyah

Asistan
Reaksiyon puanı
83
Ben 1999 doğumluyum 2004 yıllarında mahallede rumeysa diye bir kız vardı hep onla bakışırdık yani ben ona bakardım oda bana. Bir gün onun mahallesinde onu görmeyi beklerken bir transitin içinde o ve bir çocuğu oyun oynarlarken görmüştüm kızda beni gördü durdu ve bana baktı o andan sonra bir daha hatırlamadım ve unuttum saniyesinde..⏳
Sizin Süreç Nasıl Başladı? ?

Reaksiyon puanı
10,560
Herkesin vardır çocukluk aşkı.
Aile dostumuzun kızıyla çocukluk aşkıydık. Aynı ayda doğmuşuz bebeklikten beri dip dibeydik. Çocukluğumuz birlikte geçti. Ailelerimiz telefonda konuşurken bile birbirimizle konuşmak isterdik, telefonları kapar aşkım napıyorsun nasılsın gibi konuşur geri verirdik. Kavga etmeden oyun oynadığım tek arkadaşımdı ? Tüm ailesi damat diye seslenir. Abi ablaları 10 12 yaş büyük olduğundan onların bile dalga konusuyduk.

Little Cat

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,459
1994 doğum tarihim. 5 yaşında aşık olmuştum. Kapı komşum Sıla vardı. Benden 2 yaş büyüktü yani 7 yaşındaydı. Her şeyimi onunla yapardım, yemeğimi onunla yerdim. İlkokul, ortaokul, lise hatta aynı üniversite de okumuştuk ancak üniversite bitirmek nasip olmadı ona. 30/10/2017'de rahmetli oldu. Aradan seneler geçse de ben onu unutamam. Benim her şeyimdi. Çok değişik bir kızdı. Beni anlayan, kırılmamı hiç istemeyen ve canım sıkıldığında bile benim için seferber olan birisiydi. Onun gibi birisiyle büyük ihtimalle bir daha tanışamayacağım. Öyle kızlar çok zor bulunuyor çünkü. Yıllardır hep bir tarafım eksik. Kara toprağa girinceye kadar da ne yazık ki eksik kalmaya devam edecek...

Olive34

Asistan
Reaksiyon puanı
133
2012 yılında sınıf arkadaşıma aşık olmuştum. O zamanlar yaşım 14'tü. Kendisiyle hiç konuşmuşluğum olmasaydı aşık olmazdım diye düşünüyorum. :) Platonik aşk olarak kaldı benimkisi.