Kaç Kişi PC Den Anlar

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
220
Arkadaşlar yaklaşık 2 3 aydır sdn kullanıyorum. Ve kafamda bir soru vr kaç kişi pc den iyi anlar? Yan bir soru soruyoruz cevap geliyo mutlaka. Ve Tekrar Soruyorum Kaç kişi bilgisayardan iyi anlar ? ( Çok merak diyorum )

Silinen bir hesap

Profesör
Reaksiyon puanı
7,431
Arkadaşlar yaklaşık 2 3 aydır sdn kullanıyorum. Ve kafamda bir soru vr kaç kişi pc den iyi anlar? Yan bir soru soruyoruz cevap geliyo mutlaka. Ve Tekrar Soruyorum Kaç kişi bilgisayardan iyi anlar ? ( Çok merak diyorum )
Kimler iyi anlar derken donanım kısmından mı bahsediyorsunuz yoksa yazılım kısmından mı?

silindi

Profesör
Reaksiyon puanı
3,580
Ben biraz

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
220

gnaremoob

Doçent
Reaksiyon puanı
910
yazılım yani baslık bulmada hiç iyi deilimdir.
Bilgisayarin tamamini iyi derecede anlayan birisi oldugunu sanmiyorum. Dunyada oyle birisi varsa da bu forumla isi olacagini sanmam. Donanim, bilgisayar aglari, isletim sistemleri, sunucu yonetimi, programlama, siber guvenlik, yapay zeka, veritabanlari, kriptografi... yuzlerce sektor var.

Reaksiyon puanı
220
Bilgisayarin tamamini iyi derecede anlayan birisi oldugunu sanmiyorum. Dunyada oyle birisi varsa da bu forumla isi olacagini sanmam. Donanim, bilgisayar aglari, isletim sistemleri, sunucu yonetimi, programlama, siber guvenlik... yuzlerce sektor var.
bnde fazla anlamam.

Livia sas Junius

Zuckerschnute
Reaksiyon puanı
1,557
Oyun hatalarının çözümlerinden ve oyunlar için ince konfigürasyon ayarlarından anlarım. Donanıma çok uzağım.

Reaksiyon puanı
646
yazılım ve donanım hakkında basit voltaj verebilecek aletler hakkında tecrübem var bundan bahsediyorsanız eğer

Mehmet_Emir

Doçent
Reaksiyon puanı
1,179
Yazılım konusunda orta seviye donanımda ise ekran kartı ve anakart hariç orta seviyeyimdir.

Overclocked

Profesör
Reaksiyon puanı
4,580
Kime göre neye göre :) Donanım konusunda kendime güveniyorum fakat bir @met 35 değilim mesela. Overclock yapmayı çok severim ama imkanlar kısıtlı olduğu için tecrübem az. Windows'u yeterince bildiğimi düşünüyorum. Bilmediğim bir durum olduğunda internetten bakıyorum :)

MrGrфn

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,290
Çok göreceli bir soru olmuş, aslında bu soruya kendimiz değil başkaları bizim adımıza yanıt vermeli. Bilgisayarda iyi anlayan ama alçakgönüllülükten söylemeyenler de oluyor pek bilgisi olmamasına rağmen ben biliyorum diyen de oluyor aksi takdirde.