Kaç kere iphone sahibi oldunuz hangi modelleri aldınız?

Bu konuyu okuyanlar

glossofobhia

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
515
iPhone 5 ilk çıktığında aldım migrosda 1800 tl ydi şimdi o paralara, çin malı alamıyoruz :)
jailbreak yapıp yüz tanıma tweaki felan kurmuştum,zeppelin vardı ne günlerdi be sene muhtemelen 2013 felandı.

Cortana

Asistan
Reaksiyon puanı
106
iPhone 6.

Halen daha kullanıyorum, ilk günkü gibi hızlı.

vigilantemre

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,537
jailbreak atıp kullanmanı isterdim,eminim fikrin değişirdi :) ama haklısın müdahalede bulunmadan kısıtlamaları aşamamak iyi değil ya.
Jailbreak ile düzgün bi dosya yöneticisi (dosyalarda tam yetki) ve tema desteği (launcher vb.) geliyorsa iPhone almayı düşünürüm aslında, iOS stabil bi sistem ama şimdilik Android en iyisi benim için.

Reaksiyon puanı
2,554
Hiç kullanmadım kullanmayı da düşünmüyorum ben canım sıkıldığı zaman güzel tasarımlar yapıyorum zaman geçiyor.Aynısını apple da yapabilsin bir gün netten istediğim şeyi indireyim istediğim yere atayım o zaman ben de alacağım.Şuan çok gereksiz hele ki o fiyatlarla.Şu güzelliğe bakın ;
IOSL4x.jpg

Nova launcher pro kurulu
Oxypie icon pack
Pixel icon pack
Xperia clock widget
Samsung pixelize hava durumu teması (kendi mağazasından)

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
iPhone 5S ardından SE (1.nesil) ve kısa bir dönem 7.

glossofobhia

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
515
Jailbreak ile düzgün bi dosya yöneticisi (dosyalarda tam yetki) ve tema desteği (launcher vb.) geliyorsa iPhone almayı düşünürüm aslında, iOS stabil bi sistem ama şimdilik Android en iyisi benim için.
Çok uzun zamandır kullanmıyorum ama dosya sistemine erişim var,artık JB atmak için de mac şartmış herhalde windows pc den olmuyormuş, android devam.

vigilantemre

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,537
Çok uzun zamandır kullanmıyorum ama dosya sistemine erişim var,artık JB atmak için de mac şartmış herhalde windows pc den olmuyormuş, android devam.
Geçen gün arkadaşın telefonuna jailbreak attım ama hiç denemedim, sadece Linux ve Mac üzerinden oluyor checkra1n isimli jailbreak.

Mehmet Aldemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
712
İphone 3g ve 5 iphone kullanmayalı baya oldu bir daha kullanmak nasip olmadı ? 5te bir tane animasyon vardı ekranı güzel bir kadın siliyordu o geldi aklıma şimdi ?

Son düzenleme:

Son mesajlar