iPhone Kaç kere iphone sahibi oldunuz hangi modelleri aldınız?

Bluethooth aç belge yolluyorum
Bluetooth mu kaldı? Sana şu kadarını söyleyeyim.Annemde İphone 8 var,bende Mate 10 Pro.Annemin telefonunu kullanırken daha fazla keyif alıyorum.Anneme İphone 8 alırken benim telefonu sana vereyim, İphone 8 i ben alayım dedim.😁😁Kabul etmedi.😁😁Kendisi İphone kullanmaktan inanılmaz memnun.Bende hırs yaptım yazın Se 2020 almak için elimden geleni yapacağım.

_Zaur_

Dekan
Kullanamadığınızdan öyle diyorsunuz. Ya ne gerek var kulaklık girişine bluethoota felan 😂 🤣
Oysa ki Kendi laptopuna dosya transferini de bluetooth ile yapamasa bile onada razı olacaksınız.🤣

Webhead

Dekan
Arkadaşlar sohbet konusu açmak istedim, ben iphone 5s ve şuan se2020 kullanıyorum.
Bir kere İPhone sahibi oldum o da İPhone 5s
İlk ve son İPhone'um
Mesaj otomatik birleştirildi:

iPhone 7
iPhone 8
iPhone 8 Plus
iPhone Xr
iPhone SE (2020)
iPhone 11 Pro

5S , 6 , 6S gibi modelleri şahsi olarak kullanmadım deneyimleme fırsatım oldu sadece.
şartlar izin verseydi 11 Pro'nun yeşil rengini almak isterdim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kullanmayan birisinden gayet beklenen bir yorum.
Mİ9T'de kulaklık girişi var ben kullanmıyorum çünkü kablosuz kulaklık kullanıyorum :D

glossofobhia

Doçent
iPhone 5 ilk çıktığında aldım migrosda 1800 tl ydi şimdi o paralara, çin malı alamıyoruz :)
jailbreak yapıp yüz tanıma tweaki felan kurmuştum,zeppelin vardı ne günlerdi be sene muhtemelen 2013 felandı.

EmreAladag32

Doçent
jailbreak atıp kullanmanı isterdim,eminim fikrin değişirdi :) ama haklısın müdahalede bulunmadan kısıtlamaları aşamamak iyi değil ya.
Jailbreak ile düzgün bi dosya yöneticisi (dosyalarda tam yetki) ve tema desteği (launcher vb.) geliyorsa iPhone almayı düşünürüm aslında, iOS stabil bi sistem ama şimdilik Android en iyisi benim için.

Hiç kullanmadım kullanmayı da düşünmüyorum ben canım sıkıldığı zaman güzel tasarımlar yapıyorum zaman geçiyor.Aynısını apple da yapabilsin bir gün netten istediğim şeyi indireyim istediğim yere atayım o zaman ben de alacağım.Şuan çok gereksiz hele ki o fiyatlarla.Şu güzelliğe bakın ;

Nova launcher pro kurulu
Oxypie icon pack
Pixel icon pack
Xperia clock widget
Samsung pixelize hava durumu teması (kendi mağazasından)