iPhone Kaç kere iphone sahibi oldunuz hangi modelleri aldınız?

İPad 2
İPad 3
Mini 1
Mini 5
İPhone 5-5S
6-6S
7 Plus
8
XR
XS
SE 2020
İphone 11 Pro Max ( Cihaz 1 güne gitti zaten :( )
Teknik servis olduğumuz için çok :)

Şu anda Mate 10 pro kullanıyorum.Geçmişte iPhone 4s ile 8 plus kullandım.Bugünkü aklım olsa 8 plus yerine o dönem 8 alırdım.Ağustos ayında Se 2020 almayı düşünüyorum.
Hocam sende benim kafadasın, evvelden büyük ekran severdim şuan küçük her daim daha iyi, şöyle diyim özellikleri aynı olsa tamamen 11 pro max olsa bide se2020 aynı para olsa se2020 tercih ederim bunun paraylada alakası yok.

bide ben se2020 severek aldım zira bu tasarımı seviyorum 6, 7, 8 üçlüsü, 11 pek sevemedim ama 12 beğendim 12 bildiğin 5s gibi, 5s efsane tasarım zaten 😂

Rint

Profesör
Iphone 6 kullandım ve bir daha apple ürünü almayı düşünmüyorum. Pahalı ve egoist bir eko sistemi var.

4s ile başladım. daha sonra da al sat ile uğraşmaya başlayınca doğal olarak çoğu elime geçti. 5s ile devam ettim. 6 plus hariç diğer plus cihazları kullanmadım. Ama en çok özlediğim ios 9 6s cihazımdı... malesef fişi çekti. (x -xs -xsmax xr cihazlarını da kullanıp elden çıkarmıştım.)

Yasiin

Profesör
Hocam sende benim kafadasın, evvelden büyük ekran severdim şuan küçük her daim daha iyi, şöyle diyim özellikleri aynı olsa tamamen 11 pro max olsa bide se2020 aynı para olsa se2020 tercih ederim bunun paraylada alakası yok.

bide ben se2020 severek aldım zira bu tasarımı seviyorum 6, 7, 8 üçlüsü, 11 pek sevemedim ama 12 beğendim 12 bildiğin 5s gibi, 5s efsane tasarım zaten 😂
Çok kalın telefon kalas gibi.

Aynen kardeşim bende büyük ekran olayından biraz soğudum.Cihazı taşımak bazen işkence oluyor bana.Se 2020 deki tasarım ve tek elle kullanım rahatlığı çok hoşuma gidiyor.11 i bende sevmiyorum.Çok kalın ve çok ağır.12 hem tasarım hemde malzeme kalitesi olarak iyi.Yazın Se 2020 alabilirsem benden mutlusu olmaz.Cebimde kibar bir cihaz taşımak istiyorum.

ThorJ

Profesör
Zamanında iki cihazı kullandım.
SE 1. nesil kullanıyordum ancak bırakalı uzun zaman oldu. Bir takım arızaları olmasa süper cihazdı.

Son mesajlar