Kablonet mi? Vodafone mi?

Bu konuyu okuyanlar

bsgur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Merhabalar. Ev interneti için iki firma arasında kaldım. Superonline fiber altyapısı yok. Vodafone ile Türksat Kablonet fiber altyapısı var. Hangi firmayı seçmeliyim. İkisi arasında kararsız kaldım. Gece saatlerinde Türksat’ın interneti çok kötü oluyormuş. Ama Vodafone fiber adresimde Türksat’ın altyapısını kullanıyor.

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Kablonet bazı saatlerde hız düşüklüğü yapıyor pakette yazar, hız düşüklüğü yapmayan bir paket varmı bilmiyorum varsa ona geç, yoksa Vodafone.

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,061
Merhabalar. Ev interneti için iki firma arasında kaldım. Superonline fiber altyapısı yok. Vodafone ile Türksat Kablonet fiber altyapısı var. Hangi firmayı seçmeliyim. İkisi arasında kararsız kaldım. Gece saatlerinde Türksat’ın interneti çok kötü oluyormuş. Ama Vodafone fiber adresimde Türksat’ın altyapısını kullanıyor.
Ben Kablonet 100 güldüren kampanya kullanıyorum. Akşamları hız düşüyor ama bence yine de hızlı oluyor. Çok memnunum kablo tv de artısı. Tavsiye ederim.

bilalburak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
bende kablonetin 100 güldüren kampanyasını
kullanıyorum ama benim pingim çok Adanadayım
Mesaj otomatik birleştirildi:

aynı altyapı ise kablonet al vodafone alsan da modem aynı çöp

netbil

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2

vigilantemre

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,673
Kablonet, Türknet ya da Uydunet öneririm gerisi boş zaten ama uydu baya pahalı oluyor diye biliyorum.