k20 premium 12/512 vs mi note 10 pro 8/256

Bu konuyu okuyanlar

Muhammet Kangal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Arkadaşlar k20 pro premium edition 12/512 ve Mi note 10 pro 8/256 arasında kaldım sizce hangisi ve neden sebebiyle birlikte yazarsanız sevinirim :)

cypher413

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
arkadaşım bu k20 pro nun premium edition un ülkede satışı yok bence mi note 10 pro al

The Cyclist

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
Arkadaşlar k20 pro premium edition 12/512 ve Mi note 10 pro 8/256 arasında kaldım sizce hangisi ve neden sebebiyle birlikte yazarsanız sevinirim :)

İkisi arasından K20 Pro Premium Edition derim. Zaten kayıtlı alıcaksanız OnePlus 7T Pro'ya bakmanızı tavsiye ederim. Bulabilirseniz 5G versiyonu çok iyi olur:)

Cvnmrt

Dekan
Reaksiyon puanı
3,942
İkisi arasından redmi k20 pro premium edition öneririm fakat alabilirseniz kesinlikle oneplus 7t pro alın. Donanım açısından önerdiğim iki cihaz da çok iyi ama yazılım tarafıyla oneplus öne geçiyor.

Muhammet Kangal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
arkadaşım bu k20 pro nun premium edition un ülkede satışı yok bence mi note 10 pro al
Dogubanktan alacağım orada var :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

İkisi arasından K20 Pro Premium Edition derim. Zaten kayıtlı alıcaksanız OnePlus 7T Pro'ya bakmanızı tavsiye ederim. Bulabilirseniz 5G versiyonu çok iyi olur:)
Arada 1000₺ fiyat farkı oynuyor yoksa 7t pro düşündüm :) Turan gsm den tedarik edeceğim kişi bana mı note 10 pro yu önerdi

İkisi arasından redmi k20 pro premium edition öneririm fakat alabilirseniz kesinlikle oneplus 7t pro alın. Donanım açısından önerdiğim iki cihaz da çok iyi ama yazılım tarafıyla oneplus öne geçiyor.
Evet one plus düşündüm ama 1000₺ oynuyor arada :) iki cihaz arasından mi note 10 pro öneren tek alacağım mağazanın sahibi oldu Bir kuşkulandim şu an :D acaba elinden mi çıkarmak istediği için mi note 10 pro dedi :D

Son düzenleme:
M

Murat Burç

SDN Okuru
Dogubanktan alacağım orada var :)

Arada 1000₺ fiyat farkı oynuyor yoksa 7t pro düşündüm :) Turan gsm den tedarik edeceğim kişi bana mı note 10 pro yu önerdi

Evet one plus düşündüm ama 1000₺ oynuyor arada :) iki cihaz arasından mi note 10 pro öneren tek alacağım mağazanın sahibi oldu Bir kuşkulandim şu an :D acaba elinden mi çıkarmak istediği için mi note 10 pro dedi :D
Mi Note 10 Pro iyidir bulabiliyorsanız düz 7T alın bence daha iyi genel manada.
Çin virüsü sebebiyle stoklar tükeniyor. Turhan GSM piyasaya göre biraz pahalı sanırım. Reklam meselesinden ötürü

M

Murat Burç

SDN Okuru
Fiyatları normal Turan gsm in baya bir reklamı var evet YouTuberlar oradan temin ediyor one plus modelleri de var 7t pro modeli baya iyi de 4600₺ ama k20 premium edition ve Mi note 10 pro 3600₺ aynı zamanda dediğiniz gibi sadece oneplus 7t modeli de 3600₺
7T alırdım ben.

Stalker06

Asistan
Reaksiyon puanı
32
Xiaomi candir yanlis yazdiysam kusura bakma ?

M

Murat Burç

SDN Okuru
OnePlus 7T 8/128 cihazı teslim aldım. Pek bilgi veremem şimdilik ama sorularını az çok cevaplayabilirim. Bundan önce OP5T vardı o da elimde. Yine Mİ5S vardı kardeşimde onu iade ettik de aldık.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Öncelikle hayırlı olsun bende hafta içi temin edeceğim, aklımda takılan tek soru batarya performansı ortalama kaç saati görüyor. Oyun oynamıyorum ben. Genelde sosyal ağlar ve YouTube, instagram kullanıyorum. İlerleyen günlerde de bilgilerini aktarırsan sevinirim hocam?

Ne kadara aldınız birde nereden temin ettiniz onu da sorayım ?
Facebook teknoess Emin yılmaz 3350 TL telefon 80 tl kılıf kılıfı almak zorunda değilsiniz şeffaf bir kılıf kutudan çıkıyor. Aldığım kılıf da orjial sanırım oneplusun kılıflarından.

Pil konusu sğper değil duyumlarıma göre 90 hz içiyor pili. Ama zaten 3800 mah bir saatte fulleniyor kullanıcılara göre

Emin yılmazın elindeki son telefonu ve kılıfı ben aldım. Bir daha stoklara girdi mi bilmiyorum çin virüsü dolayısıyla ürün tedariği zor. Tekrar bir stoğa girmitşi sanırım dün.

Parayı EFT yaptıktan sonra sanırım 22 saatte ürün elime ulaştı.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Anladım hocam pili günlük ideal kullanım için iyi olur diye düşünüyorum. Normal bir kullaniciyim 12-13 saat ekran süresi alırım sanırım. Birde Çin virüsü dediğiniz olay ürünlerin hızlı tükenmesi deyimine geliyor sanırım :D
Alamazsın sanmıyorum.
1 saatte tam şarj oluyor bence mühim değil o kadar şarj meselesi

M

Murat Burç

SDN Okuru
Aynen 1 saat çok iyi bir süre, sırf batarya için de gidip mi note 10 almam kamera çok kullanan birisi değilim :)

Bir 7t de ben alayım madem bir oneplus deneyimi yaşamış olurum :)
Bu cihazların ünlendiği nokta akıcılıktı.

Şu 90 HZ ekran ile bambaşka bir deneyim var akıcılık konusunda.

Ama bütün android cihazlarda oldupu gibi bunda da Play store takılıyor ilk başlarda. Google'ı ıslak odunla dövmek lazım.