Jurgen ip tv tavsiye eder misiniz ?

Bu konuyu okuyanlar

Engoo02

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Sürekli jurgen ip tv firmasının sözlüklerde görüyorum söylendiği kadar kaliteli mi gerçekten ?

Sosyaladam@43

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İptv almadan önce çok araştırdım uğuriptv kullandım yayınları iyi ama iyi internet istiyor 50mbit hızımla bile donma yaşadım türktelekom altayapısı diye donma var dediler internetin tahaahüdü bitince ttnet firmamı değistirip türknete geçtim donma sorunu devam etti. Uğur iptv üyeliğim varken deneme amaçlı 3 aylık jurgeniptv aldım şuan donma yok sanırım türkiye için en iyisi jurgeniptv ve çok ilgililer

ozi01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sürekli jurgen ip tv firmasının sözlüklerde görüyorum söylendiği kadar kaliteli mi gerçekten ?
Jurgen Kullanıyorum. 1 yıldır . Maçlar kaliteli gerçekten. Donma kasma sorununa yaşamadım kesinti hiç olmadı. Belgesel kanallarını pek beğenmedim ama bence denenecek biryer.

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,378
@KamtariR bu üyenin başka mesajlarını da gördüm sanırsam iptv ile ilgili. Ama profiline tıklayınca tek mesaj gözüküyor o da buraya yazdığı. Mesajlarını moderatörler kaldırdı mı acaba ?

@Creative

KamtariR

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,697
@KamtariR bu üyenin başka mesajlarını da gördüm sanırsam iptv ile ilgili. Ama profiline tıklayınca tek mesaj gözüküyor o da buraya yazdığı. Mesajlarını moderatörler kaldırdı mı acaba ?

@Creative
evet silmişler sanırım, ben sabah gördüm bu arkadaşı, 5-6 farklı konuda jurgen tavsiye edip durmuştu. rapor etmiştim. silmişler demek ki.

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,378
4 nisanda açılan konuya yazdıysa dijital platformlar başlığı altındaki tüm iptv konularına yazacak demek ki.

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,303
Takip ederiz arkadaşlar.. IPTv bu aralar bayağı moda oldu galiba. :)

westernblew

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben memnunum arkadaşlar

genelde stabil, Ekrem arkadaşta yardımcı oluyor sağ olsun

enigma 2 cihazıma kurdum, maç zamanı da sıkıntı yaşamadım tavsiye ediyorum

buradan okuyupta almıştım daha önce belki 5 farklı iptv kullandım bundan memnun kaldım sonunda :))