Juninho hakkında ortaya çıkan bir gerçek

Bu konuyu okuyanlar

Link

Profesör
Emektar
Adının Galatasaray gündemine gelmesi bile Sarı-Kırmızılı taraftarları coşturmaya yetmişti.Sami Yen’deki olaylı Fenerbahçe derbisinden hemen sonra Adnan Polat, Juninho’ya imza attırmak için Fransa’ya gitmeye hazırlanıyordu.

Olayları görünce vazgeçti

Sözleşme de çantasındaydı. Ancak süper yıldızdan gelen telefon bütün moralleri alt-üst etti. Galatasaray ile her konuda anlaşan, sözleşmesi bile hazırlanan Juninho’nun, derbide yaşanan büyük olayları görünce Aslan’a gelmekten vazgeçtiği, bunu da, “Gördüklerime inanamadım. Böyle bir ortamda futbol oynayamam” sözleriyle ifade ettiği öğrenildi. Sambacı birkaç gün sonra da Lyon ile olan sözleşmesini uzattı.

fanatik
 

pesimist

Rektör
Emektar
Özel başlık
Onursal Üye
Yaa bıraksınlar bu işleri, paraları yok taraftarı yatıştırmak için söylüyolar bunları. kupa da gitti ya.. kimseyi kandırmasınlar.
 
Allahaşkına bu habere inananlar gerçekten var mı? :)
Juninho gibi gerçek bir dünya yıldızı, kariyerinin zirve yaptığı yıllarda (ve aynı zamanda son yıllarda) kalkıp Galatasaray gibi Avrupa'da hiçbir iddiası kalmamış, belini doğrultmaya çalışan bir klube mi gelecek. Bunlar yönetimin taraftarı uyutmak için yarattığı balonlar...
 

zuhat

Öğrenci
pesimist dedi ki:
Yaa bıraksınlar bu işleri, paraları yok taraftarı yatıştırmak için söylüyolar bunları. kupa da gitti ya.. kimseyi kandırmasınlar.

pesiye sonuna kadar katılıyorum kedi uzanamadığı ciğere mındar dermiş bunlarınkide bu hesap muahhahahaha
 

SDN Son Haberler

Üst