"Jübilemi Fenerbahçe'de yapmak istiyorum"

Bu konuyu okuyanlar

friendly

Müdavim
Reaksiyon puanı
671
DEMIREL2_ML63T.jpg

[h=2]Fenerbahçe'nin milli kalecisi Volkan Demirel, sözleşmesi konusunda kulübü ile herhangi bir sorun yaşamadığını belirterek, jübilesini sarı-lacivertli forma altında yapmak islediğini söyledi.[/h]
Fenerbahçe'nin başarılı kalecisi Volkan Demirel, performasının düştüğü yönünde yapılan eleştirilere katılmadığını söyledi. Sarı-lacivertli takımın başarısı için elinden geleni yaptığını belirten tecrübeli kaleci milli takımın Dünya Kupası’na katılma şansını sonuna kadar kovalayacaklarını söyledi.

FBTV'ye açıklamada bulunan tecrübeli kaleci, son dönemde kulübüyle sorunlar yaşadığına yönelik çıkan haberlerin doğru olmadığını kaydederek, ''Sözleşme ile ilgili hiçbir sıkıntı yoktur. Şu anda önümüzde 3 hedef var ve hiçbir şeyin bu hedeflerimizin önüne geçmesini istemediğimiz için açıklama yapmadık ama en kısa zamanda gerekli açıklama yapılacaktır. Ben bugüne kadar Fenerbahçe Kulübü ile sözleşmem konusunda bir sıkıntı yaşamadım, bundan sonraki dönemde de yaşanmayacaktır. Her zaman söylediğim bir şey var, 'Jübilemi Fenerbahçe'de yapmak istiyorum' diye. İnşallah da Allah bu fırsatı bana verecektir. Kulübüme yararlı olacak şekilde futbol hayatımı devam ettirip, en güzel şekilde de jübilemi yapmak istiyorum.''
"KONUŞMAMA KARARIMI ZAMANI GELİNCE AÇIKLAYACAĞIM"
Son dönemde maçlarda moralsiz görünmesiyle ilgili olarak, ''Beni değerlendirirken maçlardaki ruh halime göre değerlendiriyorlar'' diyen Volkan Demirel, ''Önceden maçtan sonra mikrofonlara konuşan bir Volkan vardı ve her şeyi açık yüreklilikle dile getiriyordum. Ancak ligin ikinci yarısı itibarıyla Antalya kampında verdiğim röportajdan sonra konuşmama kararı aldım. Bunun nedenini de zamanı gelince açıklayacağım'' ifadelerini kullandı.

Milli kaleci, genel olarak bakıldığında performansında büyük bir düşüş olmadığını vurgulayarak, ''Baktığınızda gol yendiğinde konuşulan şey kalecilerin performansıdır. Evet, gol ya da goller yeniliyor ama bunun da sebebi olarak performansımdaki düşüş ya da yüzümün asıklığı gösteriliyor. Ancak herhangi bir sorunum yok. Bazı maçlarda kötü bir oyun sergileyebilirim ama elimden geldiği kadar bunları düzeltmek için çalışıyorum. Genel olarak çok büyük bir hata ya da çok büyük bir performans düşüklüğü görmüyorum. Elimden geldiği kadar Fenerbahçe kalesini korumaya ve Fenerbahçe formasını layıkıyla taşımaya çalışacağım.'' dedi.
"İMKANLARIMIZI SONUNA KADAR ZORLAYACAĞIZ"
A Milli Futbol Takımı'nın 2014 Dünya Kupası hedefiyle ilgili görüşlerini de açıklayan Volkan Demirel, ''Matematiksel olarak şansımızın devam ettiği ve imkanlarımızı sonuna kadar zorlayacağımız bir dönem söz konusu. Elimizden geldiği kadar milli takımı Dünya Kupası'na götürmeye çalışacağız. Milli takıma hizmet eden herkes başarılı olunması için her şeyin en iyisini yapacaktır. İstediklerimiz başarabileceğimize inanıyoruz. Çünkü başarabilecek bir güçteyiz. Kaliteli bir kadromuz var, yetenekli oyunculardan kurulu bir milli takımız'' değerlendirmesinde bulundu.

NtvSpor