Joystick ile NFS Hot pursuit oynamak..

Bu konuyu okuyanlar

uma350

Müdavim
Reaksiyon puanı
70
Evet arkadaşlar bir joystick aldım bugün.Joysticki bilgisayara bağladım.oyunun içinden ayarlar menüsüne de ulaştım.Gaz,fren nitro tuşlarını da atadım ama daha atanmayan bir sürü tuş var.menülerde gezinmek için klavyeyi kullanmak zorunda kalıyorum.Joystick ile ilgili ayarların görüntüsünü koyabilecek arkadaşım var mıdır acaba?Teşekkür etttim şimdiden , iyi forumlar.. :flowers:

mendocino

Müdavim
Reaksiyon puanı
81
malesef menude klavyeye mecbursun oyun menude joystik destegi vermemis.. ayarlara gelince hepsi yapmana gerek yok lazim olanlari yapmissn zaten

craftingMaterial

Müdavim
Reaksiyon puanı
188
Joystick mi gamepad mi? joystick ile araba yarışlarının tadı çıkmaz yahu.

mendocino

Müdavim
Reaksiyon puanı
81
gemapad demek istedi heralde, ben gamepad demek istedim cünkü :)

_Saytun_

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
bende denedim gamepad'le oynamayı pek sarmadı sürekli klavyeye mahkum kalıyodum. klavyeyle oynuyorum daha rahat oluyo

uma350

Müdavim
Reaksiyon puanı
70
Selam dostlar , evet sanırım o joystick sözcüğü gamepad ile yer değiştirmeli ama benim aklımd ismi öyle kalmış ne de olsa ilk defa oynuyorum gamepad ile alışamadım ismine :D herneyse konuya döneyim.Benim aldığım gamepad üzerinde pek fazla tuş yok hani bu psp tarzı kollara benzemiyor. 1 2 3 4 ve yön tuşları ile ortada bir kaç tuş ve arka yüzünde 4 tuş var.Ben ayarlamaları yapmaya çalıştım.Bu ayarlar ile menüde dolaşabiliyorsunuz.Oynunuzu oynayabiliyorsunuz klavyeye ihtiyacınız olmuyor isterseniz ben bir ekran görüntüsü koyayım.. :)

Mai Nai

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Oyun yapımcısı Cri games olduğundan bu gayet normal.Geçen seneki burnout paradise oyununda da aynı sorun vardı.Kola atayabildiğin kadar tuş ata gerisi klavyenin ellerinden öper

mendocino

Müdavim
Reaksiyon puanı
81
burnout hayatımda gördügüm en dandik en zor en karısık menu sistemine sahip oyundu... bu o kadar degil tabi, ama menu tasarlamak ne kadar zor olabilir ki oyunun en kolay yeri.. kafada sorunları var bu criteriondaki elemanların..

uma350

Müdavim
Reaksiyon puanı
70
ama hoş oyun ya hoşuma gitti benim , bir most wanted bir de bu..