Joomla ile web site yapma görsel eğitim seti bastan sona türkce

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bogoss95

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
acıklama::::

Açık kaynaklı içerik yönetim sistemi Joomla ile oldukça kısa bir sürede veritabanı bağlantılarıyla birlikte profesyonel görünümlü bir web sitesi hazırlayabilirsiniz. Özelleştirilebilir uyumlu tema paketleri ve Türkçe dil destekli Joomla ile sayfalarınızı oluşturduktan sonra bile, görünümlerini kolayca değiştirin. Hazır menü, saat, takvim, e-ticaret, anket gibi eklenti paketlerini Joomla kullanıcılarının desteklediği web sitesinden indirerek hızla kullanın.
Sitenizin kullanıcı ara yüzünü, kullanıcı kayıtlarını ve tüm sitenin teknik alt yapısını Joomla yönetim paneliyle kolayca yönetebilir, diğer kullanıcılardan istediklerinizi yönetici düzeyinde yetkilendirebilir, yeni üye kaydı aktivasyonu, bilgi güncelleme formu gibi sıkça kullanılan formları hızla oluşturabilirsiniz.

Siz de Joomla dünyasına girerek, yeni nesil içerik yönetim sistemiyle gereksinimlerinize tamamen uygun bir web sitesini hızla oluşturabilir, kolayca yönetebilirsiniz.

Bu eğitimdeki Joomla’;nın Türkçe ara yüzü ile hazırlanmış onlarca video sayesinde, kullanımınızı hızla geliştirebilir ve Joomla’nın işlerinizi kolaylaştırıcı özelliklerini hemen keşfedebilirsiniz. Bu sayede uzun eğitim süreçlerine gerek kalmadan Joomla’yı kısa zamanda öğrenerek, gereksinimlerinizi karşılayacak bir web sitesini kolayca hazırlayabilirsiniz.
- Türkçe ara yüzlü Yönetim Paneli yardımıyla web sitenizi kolayca oluşturun.
- Hazır menü, saat, takvim gibi eklentilerle, gereksinim duyduğunuz özellikleri sitenize hızla ekleyin.
- Kayıt formu, kullanıcı giriş formu gibi temel formları sadece birkaç tıklamayla oluşturun ve hemen yayınlayın.
- Web sitenizin içeriklerini Joomla’nın yetkilendirme özelliklerini kullanarak, erişmesini istediğiniz kullanıcılara veya gruplara göre kolayca yönetin.
- Özelleştirilebilir uyumlu tema paketleriyle, web sitenizin görünümünü sadece birkaç dakikada değiştirin.

...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...