Jennifer Lopez'in seks kasedi!

Bu konuyu okuyanlar

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Katılım
29 Haz 2007
Mesajlar
64,461
Reaksiyon puanı
515
Puanları
0
Jennifer Lopez'in başı seks kasediyle derde girdi!

i.php


Adı yeni bir seks kasedi skandalına karışan Jennifer Lopez, videoların ortaya çıkmaması için kasetleri satmaya çalışan eski eşi Ojai Noa ve menajeri Ed Mayer'e karşı yasal bir mücadele başlattı. Videoların 1997 yılında evlenen çiftin 11 aylık evlilikleri sırasında çekildiği söyleniyor.

Yıldızın kasetleri gizli tutmak için açtığı davanın kayıtlarına göre görüntülerde Lopez, kameraya mahrem yerlerini gösteriyor ve cinsellik içeren davranışlarda bulunuyor. Şarkıcının kameranın farkında olduğu Videolar gizli çekim içermiyor.

Lopez buna rağmen videolar ifşa edilirse özel hayatına tecavüz edileceğini söyleyerek Noa ve Meyer'in görüntülerin paylaşımını engelleyen mahkeme kararını çiğnediği iddiasında bulunuyor.

Noa ve Meyer ellerinde içinde Lopez'in yer aldığı 21 saatlik ev yapımı video olduğunu açıkladı. Kasetlerde şu an kendisi gibi şarkıcı Marc Anthony ile evli olan Lopez'i utandıracak sahneler olsa da, cinsel ilişki yer almıyor.

Noa ve Lopez arasındaki hukuki savaş uzun yıllardır sürüyor. Bundan 4 yıl öncesinde de eski eş Noa Latin şarkıcı ile olan evliliklerini anlatan bir kitap yayınlamak istemiş ama yine Lopez tarafından dava edilmişti.

Medyafaresi
 

spybot

Guru
Emektar
Katılım
1 Kas 2008
Mesajlar
47,204
Reaksiyon puanı
609
Puanları
113
Yakında piyasaya düşer..:D
 

Saw_

Asistan
Katılım
23 Eki 2009
Mesajlar
359
Reaksiyon puanı
9
Puanları
0
Merakla bekliyoruz:)

Bu arada kim kardashianın full videosunu özelden atıcak varmı sitelerden kaldırmışlar:)
 

eray045

Rektör
Emektar
Katılım
12 Nis 2008
Mesajlar
12,600
Reaksiyon puanı
230
Puanları
63
Caps varmı :D
 
Üst