Jennifer Lawrence sessizliğini bozdu

aloisnebel

Profesör
Üstsüz fotoğrafları internete sızdırılan ABD’li oyuncu Jennifer Lawrence, konuyla ilgili ilk defa konuşutu.



Çıplak fotoğrafları çalınan ve internet üzerinden yayınlanan ABD’li oyuncu jennifer Lawrence, konuyla ilgili sessizliğini bozdu.

“Bu bir skandal değil cinsel suçtur” diyen Lawrence, Vanity Fair dergisine açıklamalarda bulundu.


Hacker’ların özel fotoğraflarını çalıp internette yayınlaması hakkında ilk defa konuşan 24 yaşındaki Lawrance, özel hayatın gizliliğini koruyan yasaların değişmesi gerektiğini savundu.


Lawrence’a göre, değişmesi gereken tek şey yasalar değil. İnsanların bu tarz olaylara yaklaşımının da değişmesi gerektiğini belirten genç oyuncu, internete sızan çıplak fotoğraflarına bakanların utanması gerektiğini söyledi.


Lawrance, fotoğraflarının yayınlandığı internet sitelerinin bu olayda sorumluluklarının bulunduğunu iddia etti.

ntvmsnbc
 

Halkulvad

Profesör
Peki bilmiyorlarmıymış iCloud'un hacklene bileceğini? Alamamışlarmı bir 8 GB Usb FlashDisk? [MENTION=183989]ConfickerBelasi[/MENTION]
 

scorpion

Rektör
Yasaklı
O bu degil de, ciplak fotografini cekip internete koymak bana göre gerizekaliliktan öte bir sey degildir. Cikmis bir de cinsel suctur demis. Tüküreyim senin aklina.
 
icoud'a yüklediği günün sonrası ev kazası yapmış o kısmı unutmuş ondan yedeklemeyi yapamamış gerçi yapsa da ne fark edecek birer resim onda ve hacerde olucak hacer çoğaltır hacer eline sağlık çok güzel olmuş...
 

Mr.Awesome

Asistan
Kesinlikle internete sızdırılması yanlış bir olay ve davranış etik değil bir kere. Arşiv yaptım mı yaptım orası ayrı konu.
 

SwateR

Rektör
O fotoğrafları saklayıp ne yapıyor acaba :)

Özel bilgilerin, dosyaların varsa internete yüklemeyeceksin arkadaş. Bu kadar basit.
 
sen öyle fotoğraf çekin sonra onları güvenliği güzel olmayan yerlerde sakla güvenlik zaiyatı olunca ağlan yok öyle yağma sen çekinirken utanmadıysan biz de bakarken utanmayız :D
 
Üst