JBL t500bt izlenimlerim

Bu konuyu okuyanlar

Sapplemiwei

Asistan
Reaksiyon puanı
86
Bu cihazı forumdakilerin önerisiyle satın aldım. İki gündür kullanıyorum. Genel olarak izlenimlerim;
Ses kalitesi çok iyi. Özellikle basları iyi. Tabiki tiz sesleri kötü değil. Cızırtı diyenler vardı ama bana böyle önemli derecede bir cızırtı gelmedi. Sadece YouTube da videoyu durdurunca çok çok hafif pıt sesi geliyor. Rahatsız edici bir ses değil. Oyun oynarken de müzik dinlerken de video izlerken de test ettim. Ses ve baslar baya iyi.

Sorularınız ve merak ettikleriniz varsa sorabilirsiniz. Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

Dipnot:Tasarımdan bahsetmeyi unutmuşum. Ben mavi rengini aldım. Tasarımı çok şık. Ve kullanımı rahat.
Dipnot-2:Kulaklığı 3 cihazda denedim. 1- iPhone 6 2-Lenovo K5+ 3- iPad Air2. iPhone ve iPad te aynı performansı aldım. Lenovo K5+ ta ise sesi en sona aldığımda aynı performansı aldım fakat sesin artıp azalması iOS cihazlarda daha stabildi.
( Android cihazdaki sesin artıp azalmasındaki stabilsizlik benim cihazla alakalı olabilir.

yolgezer74

Doçent
Reaksiyon puanı
159
jbl marka güzeldir iyidir. ama narindir.
geçmişte ünlü pek çok marka bu markanın sürücülerini kullandı. billur gibi ses veren hpm 700 serisi pioneer ler jbl sürücülüdür. ama hepsinde de tweeter sorunu yaşıyordu. çok ses vermeyin uzun süre gider.

Reaksiyon puanı
16,118
Cizirti,pit,bip,did sesleri bağlandiği cihazdaki bluetooth kalitesi,etrsfdaki wifi sinyallerinin kirliliği ile ilgili olmali .

Sapplemiwei

Asistan
Reaksiyon puanı
86
Cizirti,pit,bip,did sesleri bağlandiği cihazdaki bluetooth kalitesi,etrsfdaki wifi sinyallerinin kirliliği ile ilgili olmali .
Olabilir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

jbl marka güzeldir iyidir. ama narindir.
geçmişte ünlü pek çok marka bu markanın sürücülerini kullandı. billur gibi ses veren hpm 700 serisi pioneer ler jbl sürücülüdür. ama hepsinde de tweeter sorunu yaşıyordu. çok ses vermeyin uzun süre gider.
Tweeter sorunu ne oluyor?

TD <3

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
Merhabalar, T500BT'yi 1,5 sene kullandım. Kulaklık fiyatına göre cidden iyi, hem ses hem mikrafon konusunda ancak şöyle kendi yaşadıklarımı ve çevremdeki kişilerin yaşadıklarını söyleyeyim:
Ben T500BT mavi modelini aldım, 1 senenin ardından tam kafanın üstüne oturan yerin kenarları açılmaya başladı, ben çantaya koymak için çok kulak kısmını yukarı aşşağıya çekiyorum, bu nedenle sol kulaklık çalışmamaya başladı, ardından servise yolladım ve iadesi verildi 1 hafta önce.
Ben servise yolladığımda aynı kulaklığı kullanan 2 arkadaşım var onlarla konuştum, biri sehpa gibi düşük bir yerden yere düşürdüm sol kulaklıktan ses gelmiyor dedi, diğer arkadaşımda normal kullanıyordum bir anda sol kısımdan ses gitti dedi, ikiside şuanda iade ve değişim yapmış bulunmakta. Sol kulaklıkta bir sıkıntı var çözemedim. Umarım siz doya doya kullanabilirsiniz.

Reaksiyon puanı
16,118
A101 den İntum inbh01b aldik gayet iyi şarji daha uzun gidiyor gibi.

Teknolog26

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
27
ben ürünü aldığımda sıkıntı yoktu sonra cızırtı gelmeye ve şarjı çabuk bitmeye başladı garantiye gönderdim sıfırını gönderdiler.

Reaksiyon puanı
16,118
15785007691381622471682.jpg

Bu intum'un sesi bekledigimden iyi cikti.