JBL T500

Bu konuyu okuyanlar

BjornRagnarsson

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
20
merhabalar. bu kulaklık iyi mi, tavsiye eder misiniz? bunun bluetoothlusunu tavsiye bile etmeyin çünkü bataryası değiştirilmeyen bir kulaklık ne kadar para olursa olsun yoğun kullanılda 1.5 yıl içerisinde pert olacağından dolayı, uzun ömürlü arıyorum.

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Oyun için mi kullanacaksınız?

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Oyuncu kulaklığı önerebilirim. Mesela bloody G528c. Kendim de kullanıyorum.

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
merhabalar. bu kulaklık iyi mi, tavsiye eder misiniz? bunun bluetoothlusunu tavsiye bile etmeyin çünkü bataryası değiştirilmeyen bir kulaklık ne kadar para olursa olsun yoğun kullanılda 1.5 yıl içerisinde pert olacağından dolayı, uzun ömürlü arıyorum.
Alınabileceğini düşünüyorum güzel kullanırsanız 1.5 yıldan fazla gidebileceğini düşünüyorum.

alpsadik

Map Tech Harita
Emektar
Reaksiyon puanı
2,871
Bi önceki modeli T450BT'yi üniversite 1 de almıştım 4 yıl oldu neredeyse sıfır sıkıntı bataryada. Zaten elektronik cihazların ömrü aşağı yukarı 3-4 yıl gidiyor verimli bir şekilde. BT hariç ses ergonomiye vesaire gelince gayet fiyat performanstır T500 tavsiye ederim