JBL T205 alınır mı?

Yıldırım E.

Profesör
Reaksiyon puanı
1,681
Bildiğiniz gibi QCY T5 almıştım fakat cızırtı sorunu vardı ve gittikçe yükseldi T5'i iade ettim satıcı sağolsun onayladı. Bundan sonra BT kulaklık işine bulaşmayacağım, JBL'in T205 adlı bir modelini buldum bütçem 120 TL bu kulaklık iyi midir kullanan varsa yazabilir teşekkürler. Linki bırakıyorum alırsam amazon'dan almayı düşünüyorum.

alpotter

Profesör
Reaksiyon puanı
4,115
QCY T5'te sorun yaşamanıza üzüldüm ama neyse ki iade etmişsiniz.

JBL T205'in ses kalitesi hakkında kullanıcıların genelde olumlu yorumlar yaptığını gördüm. Bu fiyatlarda daha başarılı kulaklıklar olabilir, deneyimlemediğim için bir şey söyleyemem. Sennheiser CX200 de düşünebilirsiniz.

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
Bildiğiniz gibi QCY T5 almıştım fakat cızırtı sorunu vardı ve gittikçe yükseldi T5'i iade ettim satıcı sağolsun onayladı. Bundan sonra BT kulaklık işine bulaşmayacağım, JBL'in T205 adlı bir modelini buldum bütçem 120 TL bu kulaklık iyi midir kullanan varsa yazabilir teşekkürler. Linki bırakıyorum alırsam amazon'dan almayı düşünüyorum.
Alınabilir.

ahmetysf099

Asistan
Reaksiyon puanı
222
bence bütçeyi arttırmalısınız
daha iyi bir kulaklık alırsınız

Yıldırım E.

Profesör
Reaksiyon puanı
1,681
QCY T5'te sorun yaşamanıza üzüldüm ama neyse ki iade etmişsiniz.

JBL T205'in ses kalitesi hakkında kullanıcıların genelde olumlu yorumlar yaptığını gördüm. Bu fiyatlarda daha başarılı kulaklıklar olabilir, deneyimlemediğim için bir şey söyleyemem. Sennheiser CX200 de düşünebilirsiniz.
Hocam link atar mısınız bulamadım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

bence bütçeyi arttırmalısınız
daha iyi bir kulaklık alırsınız
Paramızın da bir sınırı var :)

alpotter

Profesör
Reaksiyon puanı
4,115

Yıldırım E.

Profesör
Reaksiyon puanı
1,681
Sanırım tükenmiş.
Vay be şansıma bak, neyse biraz araştıralım o zaman. Sennheiser çok iyi marka aslında hepsiburada da buldum ama; Yurtdışı ürünü değermi ki?
https://www.hepsiburada.com/sennhei...lakici-kulaklik-p-HBV00000BDOGF?magaza=Buyfun

alpotter

Profesör
Reaksiyon puanı
4,115
Vay be şansıma bak, neyse biraz araştıralım o zaman. Sennheiser çok iyi marka aslında hepsiburada da buldum ama; Yurtdışı ürünü değermi ki?
https://www.hepsiburada.com/sennhei...lakici-kulaklik-p-HBV00000BDOGF?magaza=Buyfun
Evet, Sennheiser harika ürünleri olan bir marka. Kulaklıkta yurt dışı ürünü nasıl oluyor bilmiyorum. 80 TL civarında JBL C100SI düşünebilirsiniz. JBL T205 gibi hakkında birçok olumlu yorum var. Tekrardan söyleyeyim, deneyimlemediğim için hangisi daha iyi bilmiyorum.

Yıldırım E.

Profesör
Reaksiyon puanı
1,681
Evet, Sennheiser harika ürünleri olan bir marka. Kulaklıkta yurt dışı ürünü nasıl oluyor bilmiyorum. 80 TL civarında JBL C100SI düşünebilirsiniz. JBL T205 gibi hakkında birçok olumlu yorum var. Tekrardan söyleyeyim, deneyimlemediğim için hangisi daha iyi bilmiyorum.
Önceden kullandığım kulaklık C100SI idi değişik birşey olsun istiyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

JBL T110 sipariş verdim.

Son düzenleme:

ThorJ

Dekan
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
9,827
Kulaklık güzel, kullanmıştım ama fiyatına değer mi bilmiyorum.