Japonca Yeterlilik Sınavı Ertelenmesi

Bu konuyu okuyanlar

MrtAltg

murat.altug@shiftdelete.net
Yönetici
Super Moderator
Japonca yeterlilik sınavına girecek veya girmek isteyen arkadaşlar için Japonya Büyükelçiliği Facebook sayfasından ufak bir duyuru paylaştı.
"Aralık ayında düzenlenecek Japonca Yeterlik Sınavı’nın başvuru tarihi ertelenmiştir. Yeni başvuru tarihini çok yakında ilan edeceğiz. Lütfen takipte kalınız."
2020-09-30 18.56.53 ekran görüntüsü.png2. JAPONCA YETERLİK SINAVI HAKKINDA DUYURU!

Korona Virüs Önlemleri Kapsamında Yapılan Düzenlemeler2020 yılı 2. Japonca Yeterlik Sınavının, şu an için, 06 Aralık Pazar günü Ankara’da düzenlenmesi yönünde hazırlıkları sürdürülmektedir. Ancak, Korona virüs salgını önlemleri doğrultusunda aşağıdaki düzenlemeler öngörülmektedir.

  1. SINAV BAŞVURUSU ERTELENMİŞTİR.
  2. Güvenli bir ortamda sınavın gerçekleşmesi ve katılımcıların sağlığı açısından bu seferki sınav için kişi sayısında kısıtlama olması düşünülmektedir.
  3. Korona virüsün artması vs. gibi nedenlerle, sınav merkezi, sınav için gereken sağlıklı ortamın oluşmadığına kanaat getirdiği durumda sınav iptal edilecektir.
  4. Sınavın iptali durumunda duyurular en kısa sürede web sitemizde, Vakfımızın ve Japonya Büyükelçiliğinin facebook sayfalarından yapılacaktır.
07 Ağustos 2020
Ankara JLPT Komitesi
 

MrtAltg

murat.altug@shiftdelete.net
Yönetici
Super Moderator
Yeni güncelleme
6 Aralık 2020, Pazar günü yapılacak Japonca Yeterlilik Sınavı (JLPT) başvuruları 15 Ekim Perşembe gününe kadar devam etmektedir.
2020-10-06 22.20.27 ekran görüntüsü.png

6 Aralık 2020, Pazar günü yapılacak Japonca Yeterlilik Sınavı (JLPT) başvuruları 15 Ekim Perşembe gününe kadar devam etmektedir.

JAPONCA YETERLİLİK SINAVI UYGULAMA KILAVUZU​

Sınav Uygulama Kılavuzuna Ulaşmak için tıklayınız.
Online Başvuru Açıklamaları için tıklayınız.
 

EFI Shell

Rektör
Ekli dosyayı görüntüle 125961

Bu yeterlilik sınavına kimler girebiliyor?
 

SDN Son Haberler

Son mesajlar

Üst