Jailbreak Nedir?, Neler Yapabiliriz? Bu konuyu okumayan pişman olabilir.

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

begmyaprak

Üyecik
Arkadaşlar tweak ve repo tam olarak nedir ? Jb yaptık diyelim ne yapmalıyız anlamadım ben.
Tweak ios un kaynaklarını istediğin gibi kullanmana yarıyor yazı tipi,kilit ekranı menü geçişleri ve daha bir sürü şey repo da bu tweaklerin bulunduğu serverlar küçük bir araştırma yapmanı öneririm

Arkadaşlar iyi forumlar,iPhone 4s kullanıyorum iOS 9.2 Jailbreak çıkınca yapabilirim belki ama telefonun yavaşlama sıkıntısını çözerse kullanabilirim.Jailbreak hakkında nerdeyse hiç bilgim yok.Yapmalı mıyım?

fatihhtp

Üyecik
9.1 jailbreak bildiğin kadarıyla çıktıktan kısa bir süre sonra açıkları kapatıldığı için şuan yapılamıyor. Uzun süredir bekkiyoru

fatihhtp

Üyecik
Kişisel Erişim Noktasını açtığımızda yukarı gösteren mavi kısmı kaldıran Tweak vardı hatırlayamadım bilen var mı ?

isyankar42

Profesör
Jailbreak androidde rootsuz olarak yaptıklarımızın 1000/1 ini yapmamızı sağlayan bir kaytarma olarak görüyorum

değerli arkadaşlar iphone 5 de ios 9.3.3 de jailbreak olmuyor bende olmuyor diye ios 10 beta 5 e güncelledim
pangu dışında bildiğiniz iphone 5 de jailbreak programı var mı ama 9.3.3 veya 9.3.4 sürümler için

stat counter