Jahrein haklı mı, haksız mı? Erzurum gerçekten kötü bir oyun mu? Yapımcıdan büyük tepki!

Bu konuyu okuyanlar

madSlowly

Profesör
Reaksiyon puanı
1,759
Jahrein anca yemek yiyip toxic toxic ve aptalca haraket yapan izleyicilerininde ona dönüşen bir bilgisiz eğitimsiz yayıncıdır.

Graffyavuz

Asistan
Reaksiyon puanı
211
Açıkçası bizim insanımızda yapıcı eleştiri kültürü yok gibi geliyor bana. Direk sayacak sövecek yerin dibine sokacak hep kırıcı bozucu dağıtıcı söylemler. Profesyonel olmayan yerli yapım bir oyun için bu kadar sert olmanın anlamı nedir.
Teşvik et işte gördüğün kusurları sorunları incelikle belirt 1-2 yıl sonra daha iyisini yaparlar belki diye destekle moral ver. Ama bizim insanımız emeklemeden uçmak istiyor. En iyi oyunlar gibi Milyon dolarlık bütçeli oyunlar gibi çıksın en iyisi gibi olsun diye bekliyorlar heralde direk...
Aynen katılıyorum ama bizim bazı üreticimizinde kısa yoldan para kazanma hırsı var. Bu doğaldır herkes para kazanmak ister ama üretim yapıyorsan önce KALİTELİ ÜRÜN üretme odaklı olmalı. Bizim patronlar nereden vergi kaçırsam bu sene sonunda hangi araba ile arabamı yenilesem gözü ile bakıyorlar. Teknoloji üretme odaklı bakmazlar ne yazıkki Arge için para harcamazlar. Bu lafım bütün üreticiler için geçerli değil tabi işini hakkı ile yapanlar var. Onlar sayesinde istihdam oluyor zaten.