J7 Prime internet çok hızlı bitiyor

tb2dnm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Herkese hayırlı akşamlar arkadaşlar. Benim telefonum Samsung Galaxy j7 Prime 4gb internetim var bu internet çok hızlı bitiyor. Eski telefonum da normaldi yavaştı buna göre neden yapar bunu 2 hafta gidiyor gitmiyor youtube a girmem mobil veri de facebook a da tek instagram ve whatsapp bukadar hızlı bitmemesi lazım bnunun sorunu nedir acaba instagramda da o kadar fazla dolaşmıyorum.

lgsever

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
1,459
Wp yi bilmem ama face ve instagram fazla yer ayrica 4.5 gye gectigimizden beri internet hizi artti arttigi icinde internet daha hizli bitiyor eski telefonunuz neydi bilmiyorum ama 4g yi desteklemedigi icin olabilir

tb2dnm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Wp yi bilmem ama face ve instagram fazla yer ayrica 4.5 gye gectigimizden beri internet hizi artti arttigi icinde internet daha hizli bitiyor eski telefonunuz neydi bilmiyorum ama 4g yi desteklemedigi icin olabilir
Öncelikle cevap verdiğiniz için teşekkürler. Benim önceki telefonum 4.5g yi destekliyordu şuan kullandığım telefonda desktekliyor ve facebook da hiç gezmiyorum nerdeyse tek instagram ve whatsapp ama onlarda çok çok az .

lgsever

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
1,459
Öncelikle cevap verdiğiniz için teşekkürler. Benim önceki telefonum 4.5g yi destekliyordu şuan kullandığım telefonda desktekliyor ve facebook da hiç gezmiyorum nerdeyse tek instagram ve whatsapp ama onlarda çok çok az .
Bilemiyorum maalesef.