İzmir'de Türk Telekom mu Vodafone mi ?

Türk Telekom mu Vodafone mi ?

• Kullanılan toplam oy
    5

Bu konuyu okuyanlar

stormstorm

Asistan
Reaksiyon puanı
42
Merhaba İzmir'de Türk Telekom mu daha iyi Vodafone mi iyi çekiyor ? şu an Vodafone kullanıyorum bulunduğum bölgede çekim gücü çok kötü ses görüşme esnasında kesiliyor.

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Bölgende Turkcell nasıl çekiyor peki. Yani bu hat Öner'i işi çok zor ben hayatta tt kullanmam ama benim abimin görev yaptığı yerde tek çeken hat o diğerleri çok fazla iyi değil yani kullanan kişilere bir bak derim kimin telefonu hattı nasıl çekiyor

stormstorm

Asistan
Reaksiyon puanı
42
Bölgende Turkcell nasıl çekiyor peki. Yani bu hat Öner'i işi çok zor ben hayatta tt kullanmam ama benim abimin görev yaptığı yerde tek çeken hat o diğerleri çok fazla iyi değil yani kullanan kişilere bir bak derim kimin telefonu hattı nasıl çekiyor
Bölgemde Turkcell çok iyi çekiyor ama Turkcell'in fiyatları yüksek olduğu için 2 operatör arasından seçim yapmam lazım taahütümün bitmesine az kaldı Vodafone ile mi devam etsem Türk Telekom ile mi kararsızım şu an.

Tys23

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,229
İzmir'in neresindesin ? Ayrıca Turkcell'in 25-30-35 lira ( Faturalı hatta 2-4-5 Gb'lı tarifeleri var bakabilirsin. )

stormstorm

Asistan
Reaksiyon puanı
42
İzmir'in neresindesin ? Ayrıca Turkcell'in 25-30-35 lira ( Faturalı hatta 2-4-5 Gb'lı tarifeleri var bakabilirsin. )
İzmir/Gaziemir/Sarnıç
Ortalama 4 Gb internetli uygun fiyatlı bir tarife bulamadım Turkcell'de

stormstorm

Asistan
Reaksiyon puanı
42
Bayiye gidin ben Turkcell'e geçmek istiyorum diyin ama ucuz ve bol net'li kişiye özel paket çıkarıyorlar...
Bugün Turkcell bayisine gittim kişiye özel kampanyalar yok dediler
25 tl'ye 500 sms 500 dk 1 gb dediler Turkcell'in interneti az fiyatları yüksek Türk Telekom daha uygun gibi geldi bana