Izlesene.com, YouTube Olabilir mi?

Bu konuyu okuyanlar

Hakkı Alkan

Administrator
Yönetici
Admin
Izlesene.com, artık WAP'tan herkese video izleyebilme imkanı sunuyor. Telefonunuz Wap uyuymlu ise ve akıcı videoları oynatabiliyorsa bu habere bir göz atın.

Izlesene.com'un Başarı Mobile ile gerçekleştirdiği stratejik anlaşma ile, izlesene.com kullanıcılarının videolara ulaşmak için yapması gereken tek şey WAP uyumlu bir cep telefonundan wap.izlesene.com adresine girmek. Alexa verisine göre, en çok ziyaret edilen Türkçe siteler arasında 17. sırada bulunan izlesene.com 391,285 kayıtlı kullanıcısı ile hizmet veriyor.

Cepten Izlesene.com'a Video Gönderilecek
Ücretsiz olarak sunulan bu hizmet yakında cep telefonundan çekilen videoların gönderimini de kapsayacak. izlesene.com'un son yeniliği ile WAP donanımlı tüm cep telefonu sahipleri, 400 bine yakın üyeye ve 350 binden fazla günlük tekil ziyaretçiye video keyfi yaşatan izlesene.com'a ücretsiz olarak ulaşabilecek.

Bilgi için: İzlesene
Yazan: Hakkı Alkan
SDN - http://shiftdelete.net
 
DNS güncellemesini kullanıcısına yaptırmayan aracı kurumların pazar lideri olduğu memleketten yutup çıkmaz. Biliyorsun...
 

such

Asistan
Youtube evrensel izlesene.com ise türkiye için yapılmış. Dünyamı daha büyük türkiye'mi. ?
 
Meraklanmayın, yerelleştirme (l10n) veya uluslararası hale getirme (i18n), herhangi bir ülkeden çıkabilecek bir proje için en son, hatta en önemsiz aşama.
 

SDN Son Haberler

Son mesajlar

Üst