İzel'den Çarpıcı İtiraf

Silence

Dekan
Emektar
İzel'in tek dileği, baş başa şarkılar dinleyebileceği bir sevgili...
Yeni albümünde 12 şarkıya yer veren İzel, programda albümün çıkış sürecinde yaşadıklarını Gezegen Mehmet'e anlattı. Albüm hazırlıkları için 6 aylığına Berlin'e taşınan İzel, bu sürecin albüme olduğu kadar kişisel olarak kendisine de olumlu etki ettiğini belirtti.
"Normalde tek başıma salondan yatak odasına bile gidemem ama Almanya'da kaldığım süre içinde son 2 ayı yalnız başıma geçirdim. Hayatımda ilk defa yalnız kaldım ve gördüm ki insan mecbur kalınca her şeyi yapabiliyormuş, ben de yalnız başıma kalabiliyormuşum" diyen İzel, stüdyo ve vokal kayıtları için Depeche Mode, Beatles, John Lennon, U2, David Bowie gibi dünyaca ünlü isimlerin çalıştığı Hansa Studio ve yine Berlinin en iyi stüdyoları olan Nhow ve Homerun ile birlikte çalıştığını ifade etti.
"Şarkıların, melodilerin tükenmesi de tamamen aşkla ilgili. Aşk tükendi, el ele tutuşmanın öpüşmenin yerini başka şeyler aldı. Daha bir aceleye girdi bir şeyler, o yüzden şarkılarda aceleye girdi. Ne kadar aşkın tadını çıkararak, acele etmeden, panik yapmadan yaşarsak şarkılar da sakin olacaktır" diye konuşan İzel, "Şu anda hayatımda kimse yok. İnşallah baş başa şarkılar dinleyeceğim bir sevgilim olur" dedi.http://www.ucankus.com/detay/86490/...igina-nasil-sitem-etti-haberin-detaylari-icin
@ReDo bak sana bi hatun buldum :) .
 

Meryyy

Doçent
Bu kadının çocuk sahip olma yaşıda geçiyo ya, dileyelim bulsun biran önce darlingini :)
 
Üst