İzel Kimdir, Kaç Yaşında? İzel'in Eski Sevgilisi Kimdir?

Bu konuyu okuyanlar

bilicimustafa12

Müdavim
Reaksiyon puanı
626
İzel kimdir, kaç yaşında" İzel'in eski sevgilisi kimdir"

“İzel kimdir, kaç yaşında?” soruları araştırılıyor. İzel’in sevgilisi kimdir? Magazin gündemini yakından takip eden vatandaşlar ünlü sanatçıların hayatını öğrenmek istiyorlar. 29 Nisan 1969'da doğan İzel Çeliköz, İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuarı mezunudur. İlk olara Neco'ya vokalistlik yapan başarılı sanatçı, Burak Kut, Ercan Saatçi, Ferda Anıl Yarkın, Hakan Peker ve Seden Gürel'le beraber seslendirdiği ve müziğini yaptığı Biz Hep Böyleyiz şarksıyla birincilik ödülüne sahip olmuştur. İşte İzel ile ilgili merak edilenler…
İzel’in hayatı merak ediliyor. İzel kimdir, kaç yaşında? Pop müziğinin ünlü ismi İzel merak edilen isimler arasında yer alıyor. 29 Nisan 1969'da doğan İzel Çeliköz, İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuarı mezunudur. İlk olara Neco'ya vokalistlik yapan başarılı sanatçı, Burak Kut, Ercan Saatçi, Ferda Anıl Yarkın, Hakan Peker ve Seden Gürel'le beraber seslendirdiği ve müziğini yaptığı Biz Hep Böyleyiz şarksıyla birincilik ödülüne sahip olmuştur. İşte İzel ile ilgili merak edilenler…
İZEL KİMDİR?
29 Nisan 1969'da doğan İzel Çeliköz, İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuvarı mezunudur. İlk olara Neco'ya vokalistlik yapan başarılı sanatçı, Burak Kut, Ercan Saatçi, Ferda Anıl Yarkın, Hakan Peker ve Seden Gürel'le beraber seslendirdiği ve müziğini yaptığı Biz Hep Böyleyiz şarksıyla birincilik ödülüne sahip olmuştur.
120420191129584348554.jpg

1991 yılının sonlarına doğru Çelik ve Ercan ile müzik kariyerine devam eden İzel, bir süre müzik defterini kapatsa da müzisyen dostlarının ısrarıyla sektöre geri dönmüştür. 16 dalda ödül alan İzel, en son "Aşk En Büyüktür Her Zaman" albümünü çıkarmıştır.
İZEL’İN ESKİ SEVGİLİSİ KİMDİR?
İzel Posta gazetesine verdiği bir röportajda “Cildinin bir gecede böyle olduğu doğru mu, şehir efsanesi mi?” sorusuna, “Doğru! Çok sevdiğim, aşık olduğum sevgilimi yakın dostumla yatakta yakaladım. O gün vermem gereken tepkiyi veremedim, onlara 'Kolay gelsin' dedim çıktım. Ertesi gün kalktığımda yüzümde bu izler vardı. Öfke patlaması dediler. Doktorlar, 'Şükret ki bu şok cildinden çıktı' dedi. O gün istifra ederek tepki versem, belki olmayacaktı bu.” yanıtını vermişti.

Kaynak: Akşam