İyi sistemde fps sorunu CsGo

Bu konuyu okuyanlar

yusufalonee

Asistan
Reaksiyon puanı
54
i5 10. Nesil 8 GB Ram Nvidia GeForce Mx230 (2gb) 8 Çekirdek
Merhaba. Her oyunda rahatça fps rahat rahat akıcı şekilde oynuyorum. Fakat bugün csgo yükledim fps değerini göremesemde kasma oluyor sonra aniden geri düzeliyor 60 fpsten 40a düşüp 60a geri gelmesi gibi bir durum. Fanlarda sıkıntı yok, birtek csgoda yaşıyorum bu sorunu sıcaklık değerleride gayet normal. İyi bir sisteme sahip olupta bu sorunu yaşayan varsa yardım edebilir mi? (Laptop)

atkaksoy501

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,070
2. nesil i7 işlemcili ve gt525m ekran kartlı laptopumda bile yaşamadım drop sorunu. Şuan da canavarımsı bir bilgisayarım var doğal olarak onda da yaşamıyorum bir sıkıntı. İşlemci iyi de ekran kartı bilemiyorum. yani eski laptopum kaldırmıyor olsa daha kesin konuşurdum da dediğim gibi o bile kaldırıyordu.

yusufalonee

Asistan
Reaksiyon puanı
54
2. nesil i7 işlemcili ve gt525m ekran kartlı laptopumda bile yaşamadım drop sorunu. Şuan da canavarımsı bir bilgisayarım var doğal olarak onda da yaşamıyorum bir sıkıntı. İşlemci iyi de ekran kartı bilemiyorum. yani eski laptopum kaldırmıyor olsa daha kesin konuşurdum da dediğim gibi o bile kaldırıyordu.
Açıklamada dediğim gibi valorantta bile daha yüksek fps alıyorum 120 140 fps ama Csgoda fps değeri yazmasa bile sanki böyle 120fpsten 40a düşüo 120ye geri çıkması gibi. Yani pc özelliklerimin laptopa göre gayette çok iyi olduğunu düşünüyorum ve birtek csgoda yaşıyorum acaba ben mi yanlış görüyorum anlamadım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Drop gibi değil ayrı zamanda donup gelmiyor kasmış gibi oluyor geri geliyor. Böyle iyi bir pcde bu sorunu yaşamak üzücü inşallah bu sorunu yaşayan ve çözen vardır.

atkaksoy501

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,070
Açıklamada dediğim gibi valorantta bile daha yüksek fps alıyorum 120 140 fps ama Csgoda fps değeri yazmasa bile sanki böyle 120fpsten 40a düşüo 120ye geri çıkması gibi. Yani pc özelliklerimin laptopa göre gayette çok iyi olduğunu düşünüyorum ve birtek csgoda yaşıyorum acaba ben mi yanlış görüyorum anlamadım.
Gayet de çok iyi denilemez sonuçta o kadar rtxli gtxli laptop var. Ama günümüz koşullarında yeterli denebilir. Sorununuzu ben anlamadım maalesef. Umarım başkaları yardımcı olabilir.

yusufalonee

Asistan
Reaksiyon puanı
54
Gayet de çok iyi denilemez sonuçta o kadar rtxli gtxli laptop var. Ama günümüz koşullarında yeterli denebilir. Sorununuzu ben anlamadım maalesef. Umarım başkaları yardımcı olabilir.
2. nesil i7 den iyidir??