İYİ Partili İsimden Şehit Yakınına Ağıza Alınmayacak Küfür.

Bu konuyu okuyanlar

Yasin bey...

Asistan
Cezalı
Katılım
15 Mayıs 2021
Mesajlar
314
Reaksiyon puanı
140
Puanları
43
Pekii partiden gidenler ! CHP nin içinde barındırılmayan Ulusalcılar Yerli ve Milli olanlar PKK'ya mesefeli olan gerçek Atatürkçüler ne olacak ? Veya Anti Amerikancılar ne olacak. Kalmadı neredeyse CHP içinde.

Not: Bir tarafta vekiller sayıp diğer tarafta sıradan adamlar sayıyon... Budra çeken partiden ihraç edilmedi mi ? Ayrıca o düz bir partili sadece. Üst düzey bir yetkili değil ve suçu şahsi onu bağlar. Birine tecavüz flan etmemişya sonuçta uyuşturucu içiyorsa kendisine zarar.

Not2: Ben halen CHP içinde Başı kapalı hakim savcı olmaz öğretmen olmaz İmamhatipleri kapatacaz veya ne bileyim Ayasofya'yı tekrar müze yapacaz Diyanet işlerini tımarlayacaz mantığında olan isimler olduğunu düşünüyorum. Bunuda ellerine kazara güç geçerse göreceğiz. Her fırsatta şunları yargılayacaz kovacaz şutlayacaz bürokrasiden şutlayacaz şunu asacaz bunu kesecez TRT'de yargılayacaz flan lafları olanlar var çünkü.
Muhalefet sadece millet ittifakından ibaret değil yeni türk gençleri de vatansever gruplarda parti kuruyor
Bu olan şeyler AKP'nin ekmeğine yağ sürdüğü için rahatsızım, ama bir şehit yakınına edilen küfürü tolerans etmem bu çok yanlıştır umarım artık bir düzene ve hakka oturur herşey
 
Üst