İtopya bilgisayar'a gidip pc toplanır mı?

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
10
Arkadaşlar itopya bilgisayardan pc toplamaya karar verdim ama mağazanın özellikle son 6 aydaki yorumları berbat.Herkes birşeyden şikayetçi.sizce gidip bulaşmaya değer mi yoksa aynı fiyata
itopyadan GTX 1660ti lı bir sistem yerine sinerjiden rx 590 lı bir pc mi almalıyım? İtopya Güvenilir midir? Eğer itopyadan alırsam hafta içi gidicem çok bekler miyim?

met 35

Mak. Müh.
Reaksiyon puanı
9,078
İnventusu neden düşünmüyorsun. Diğer firmaları bilmem ama ,inventus,sıfır risk.

Emir Aydın

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,635
Elden almak zorunlu mu ?İnternetten sipariş verilcebilecek çok güzel siteler var.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Güvenilir bir yer ben bir sorun yaşamadım bu zamana kadar. Yayıncılar falan da oradan pc veriyor. Alternatif olarak Sinerji, Inventus, QP, Ebrar Bilgisayar gibi yerlere de bakabilirsin.

Reaksiyon puanı
10
Elden almak zorunlu mu ?İnternetten sipariş verilcebilecek çok güzel siteler var.
Elden almak zorundayım parayı babamdan alıyorum.Daha geçen gün Facebook..... Diye bir dolandırıcı babamın hesabından para çekti neyse biz erken gördük yeni kart istedik babam orda kartı internete kapattı.Zaten olsa da o kadar parayı internetten almaya vermez.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İnventus çok pahalı aralarından o fiyata öyle özellikler veren tek yer itopya
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aynı fiyata itopya GTX 1660 ti verirken inventus rx570-rx580 veriyor.Sizce mantıklı mı inventus?