İtiraflar..

Bu konuyu okuyanlar

@DN@N

Doçent
Reaksiyon puanı
5
rico©, Erkek , 34 , İzmir 1 ay 29 gün önce gönderdi.

İşte benim kızım!
İlk yemeğe çıkışımızda cep telefonu çaldı. Elini çantasına attı. Kurcaladı, kurcaladı. Telefon uzun uzun çalmaya devam ediyordu. Bir türlü bulamadı. Sonra o güzel cümle döküldü dudaklarından: 'Evde mi bıraktım acaba?' Onun tam aradığım kız olduğuna karar verdim.

mrtbl, Erkek , 20 , Tekirdağ 25 gün 15 saat önce gönderdi.

Nereye?
Sabah sabah durakta dolmuş beklediğimi gören ve pek muhabbetimiz olmamasına rağmen beni arabasına alan yan komşumuza bir teşekkür ediyorum. Yolda yanımızdan hızlıca geçen arabaya "Nereye gidiyosun ulan pezevenk?" diye bağırmasını kınıyorum. Ama üstüne alınıp "şehir merkezine abi" diye cevap veren kendime de büyük bir alkış istiyorum...

tipsytipsy, Erkek , 29 , İstanbul 27 gün 9 saat önce gönderdi.

Bilinçli tüketim, bilinçli üretimle olur
18.000 YTL kredi kartı borcum olduğunu öğrenen babamın ilk tepkisi; "Keşke korunsaydım".

bendemiüyeolsam, Erkek , 31 , Gaziantep 1 ay 2 gün önce gönderdi.

6. His
6. His filmini izledin mi dedim. Hayır ama çok övdüler dedi. Bende filmin CD'si var, istersen vereyim izle, ben de çok beğendim dedim. Şimdi izlersem bir şey anlamam, ilk 5 tanesini izlemem lazım önce dedi. Sustum. Gülmedim bile. Artık görüşmüyoruz.

11sefa, Erkek , 24 , Ankara 1 ay 25 gün önce gönderdi.

Maalesef Kaybettik
Aniden fenalaşan annelerini apar topar hastanenin acil servisine taşıyan, ancak yarım saat sonra doktorun "maalesef annenizi kaybettik" demesiyle annelerinin öldüğünü öğrenemeyen(!) bunun yerine "ulan nasıl kaybedersiniz koca kadını daha demin buradaydı!" deyip doktoru bir güzel döven komşularım var duyurulur...

sazansuzan, Kadın , 36 , İstanbul 15 gün 16 saat önce gönderdi.

Ramazan geldi
Her zaman canım, aşkım diyen kocacığım Ramazan geleli beri, orucu bozulmasın diye bana ''kanka'' diyor ya...

zor_karar, Kadın , 34 , Kocaeli 14 gün 17 saat önce gönderdi.

Danger
Önümüzde ilerleyen tankerin üzerindeki 'DANGER' yazısını görüp de "Allah'ın akıllısı, tanker yazacağına danger yazmış" diyen ve arkasından kahkahalarla gülen teyzemi nerelere göndersem acaba?

bendegeliyim, Erkek , 38 , Ankara 23 gün önce gönderdi.

Efendi Çocuklar
Lütfen bir alkış da benim anneme zira kendisi geçen gün televizyonda zap yaparken, Aydın ve Fatih Ürek'i görünce, "Ben bunları çok severim, mankenlerle falan dedikoduları çıkmıyor, terbiyeli çocuklar" dedi

mavinok.ta

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
ya hangi birini alıntı yapayım hangi birine yorum getireyim şaşırdım doğrusu :)
okadar güldümki gecenin bu saatinde bizimkikleri uyandıracaktım az daha :)
itiraf.comu sık sık ziyaret eder itirafları okurum delice şeyler oluyor yaa ölüyorum gülmekten :D bunlarda harikaydı walla :p

Turab Garip

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
175
Çok uzun bir aradan sonra tamamına güldüğüm çok itina ile seçilmiş bir "dizi" :) İş yerinde bana zor anlar yaşatacaktı neredeyse. :)

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
güzel ama bunlar baya eski sanki çünkü çoğunu biliyorum ;D

wbmstr

Asistan
Reaksiyon puanı
3
mrtbl, Erkek , 20 , Tekirdağ 25 gün 15 saat önce gönderdi.

Nereye?
Sabah sabah durakta dolmuş beklediğimi gören ve pek muhabbetimiz olmamasına rağmen beni arabasına alan yan komşumuza bir teşekkür ediyorum. Yolda yanımızdan hızlıca geçen arabaya "Nereye gidiyosun ulan pezevenk?" diye bağırmasını kınıyorum. Ama üstüne alınıp "şehir merkezine abi" diye cevap veren kendime de büyük bir alkış istiyorum...

YORUM YOK.... :D :D :D

Panculli

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
zor_karar, Kadın , 34 , Kocaeli 14 gün 17 saat önce gönderdi.

Danger
Önümüzde ilerleyen tankerin üzerindeki 'DANGER' yazısını görüp de "Allah'ın akıllısı, tanker yazacağına danger yazmış" diyen ve arkasından kahkahalarla gülen teyzemi nerelere göndersem acaba?

:D :D :D vay be orada olmak isterdim.

otantic76

Doçent
Reaksiyon puanı
0
hastanedeki doktora saldırılan olaya güleyim mi ağlayaım mı bilemedim

NecronomicoN

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
süperdi ya, o şehir merkezi ve danger de yarıldım

onair

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
7
picaso, Erkek, 26, İstanbulTrafik polisi

Bir trafik polisi anonsu da benden. Yer, Kadıköy Haldun Taner Tiyatrosu'nun önündeki trafik ışıkları. Büyük bir kalabalık halinde karşıya geçiyoruz. Işık, arabalara kırmızı sonra sarı ve en sonunda yeşil yanıyor. Fakat ışığı takip etmeyen taksi söförü yerinden kıpırdamayınca arkasındaki trafik polisi anonsu patlatıyor; "34 T..., neyi bekliyorsun? Koyu yeşili mi?"

rave

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bir kız arkadaşımla kadıköy caferağa da bir cafede oturuyordum. kız durup dururken Cafe Raga neresi dedi arkadaşlarla bakıştık bazıları yer mekan sallamaya başladı. Dedimki nerden duydun ya da gördün? Cep telefonunun ekranında yazan baz istasyonu ismini gösterdi. "CAFERAGA"

nmabo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bir arkadaşımla balık almaya gittiğimizde, arkadaşım kovanın içinde yüzüp
çırpınan balıkl ara bakıp;
- 'Bunlar taze mi?' diye sormuştu.
Balıkçı da cevabı hemen yapıştırdı:
- 'Yok abla, pil takıp oynatıyoruz'
:D:D::D

findukfaresi

Müdavim
Reaksiyon puanı
73
ya hangi birine güleceğeime şaşırdım.balıklar tazemi,danger aydın fatih ürek hepsi süper....

tertunc

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
21
güccükturba, Kadın , 24 , İstanbul

Evlat edinme
İki yaşında bir kardeşim ve ruh hastası bir annem var. Evin içinde düşmeden 20 adım atamayan çocuğu, sen niye eline inşaat çivisi verip "Git bunu arkaya koy." der gönderirsin ki? Kardeşimi evlat edinmek istiyorum.

marconi, Kadın , 42 , İstanbul

Belki
Ellerinde acı olanın elini tutmak istiyorum, acısını hafifletirim belki diye. Kalbi kırık olana kalbimi vermek istiyorum, belki biraz mutlu olur diye. Hep kötüyü görmüşe gözlerimi vermek istiyorum, biraz da güzel görsün diye. Sevilmemişe sevgimi vermek istiyorum, bu duyguyu bilsin diye. İyi de ah be, benim ellerimde acı varken, benim kalbim kırıkken, ben mutsuzken, ben kötüyü görüyorken, benim için bunları yapacak biri olmadığını bilmiyor muyum? Bir de "gençler bilse, yaşlılar yapabilse" derler...

gitdegelme, Kadın , 25 , İzmir

Katarakt
78'lik ninem anlatıyor: "Kürtaj oldum, gözlerim açılıverdi!"

arbiter, Kadın , 34 , İstanbul

Doğru cennete
Dört yaşındaki oğlumun okulunun sene sonu gösterisine ailece gittik. Okul yönetiminin biraz mutaassıp olduğunu biliyordum. Ama küçüçük kızların elbisesi askılı diye sahneye ceketle çıkmaları, minicik çocukların Yasin okumaları, araya sürekli dini bilgiler girmeleri yüzünden kocamdan yemediğim fırça kalmadı. Kabe'ye gitmiş kadar olmuşuzdur herhalde.

zaawer, Kadın , 46 , İzmir

Yakın gözlüğü
Dün gece hiç tanımadığım birine sırf yakın gözlüğü var diye usulca sokulup "Merhaba gözlüğünüzü 1 dakika için kullanabilir miyim?" dedim.

tertunc

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
21
GARİLİ, Erkek , 39 , İzmir

Bas gaza
Haftasonu kızımla sinemaya gidiyoruz. Tam film başlayacakken emniyet kemerimi(!) takmak için sağ elimi koltuğun soluna doğru götürüyorum. Tüm hafta seyahat ettim valla, gaz pedalı aramadığıma dua edin.

drameroticallard00r, Erkek , 25 , Yurtdışı

Acı
Hiçbir şey, duş alırken penisimin ucuna kaçan sabun kadar acı vermiyor. Çin işkencesi mübarek!

beterbötül, Kadın , 23 , Samsun

Sonunda
Sen aylarca eski sevgilinin yasını tut, kimselere yüz verme; gel iki günlük tatilde kendinden küçük, acemi bir çocuğun elinde patla. Tamam, oldu da ne oldu yani?

umtcakr, Erkek , 18 , Adana

Karne dayağı
Gömlek 15 YTL, pantolon 25 YTL, kravat 5 YTL... Karne günü babamdan yediğim dayak ise paha biçilemez.

angoratavşanı, Erkek , 27 , Ankara

VIP
Dün akşam sinema salonunda tek başıma film izlemeye hazırlanırken son anda salona giren çifte buradan teessüflerimi gönderiyorum. Bir VIP keyfi yaşatmadınız, alacağınız olsun.

Bunlarda yeniler

vacip42

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
11sefa, Erkek , 24 , Ankara 1 ay 25 gün önce gönderdi.

Maalesef Kaybettik
Aniden fenalaşan annelerini apar topar hastanenin acil servisine taşıyan, ancak yarım saat sonra doktorun "maalesef annenizi kaybettik" demesiyle annelerinin öldüğünü öğrenemeyen(!) bunun yerine "ulan nasıl kaybedersiniz koca kadını daha demin buradaydı!" deyip doktoru bir güzel döven komşularım var duyurulur...

haha bu kadar olur ya dierleride süperdi :)