İtiraf et kurtul

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

niyazi5859

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,097
Arkadaşlar zamanında yaptığınız Okulda vs. içinizde kalan birşey varsa itiraf et kurtul tabi itiraf etmek istemezsenizde saygı duyarım. Mesela ben hocaların gözüne girmek için 1. sınıftan beri okulda kelebek şeklinde oturuyorum

xPhoenix06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,187
Bi tane çocuk vardı dövmemiştim keşke onu dövseydim çok içimde kaldı. Ama çocukta Arap gibi birisi dayak yedi mi hemen arkasında 7-8 kişi beliriyodu 1v1 olmuyodu yani o çocukta.

niyazi5859

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,097
Bi tane çocuk vardı dövmemiştim keşke onu dövseydim çok içimde kaldı. Ama çocukta Arap gibi birisi dayak yedi mi hemen arkasında 7-8 kişi beliriyodu 1v1 olmuyodu yani o çocukta.
Arapsa bulaşmadığın iyi olmuş olabilir
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yok direk itiraf konusu vardı. Yaptığınız ve utandığınız şeyler gibi bir konuydu. Hatta ben okulda yaşadığım bir anımı anlatmıştım.
Hocam ben canlansın diye bu konuyu açtım güncellensin diye

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,988
Derste arkadaşın telefonuyla oyun oynarken öğretmen telefonu elimden almıştı.
Varya nasıl üzülmüştüm yalvar-yakar alamadım telefonu en sonda arkadaşın sanırım kardeşi geldi aldı telefonu :D

Sanırım Nokia 6230 telefonda Bounce oynuyordum :D

niyazi5859

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,097
Derste arkadaşın telefonuyla oyun oynarken öğretmen telefonu elimden almıştı.
Varya nasıl üzülmüştüm yalvar-yakar alamadım telefonu en sonda arkadaşın sanırım kardeşi geldi aldı telefonu :D

Sanırım Nokia 6230 telefonda Bounce oynuyordum :D
Benim telefonda nokia 3310 ceviz kırıyorum

MerTTRK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Arkadaşlar zamanında yaptığınız Okulda vs. içinizde kalan birşey varsa itiraf et kurtul tabi itiraf etmek istemezsenizde saygı duyarım. Mesela ben hocaların gözüne girmek için 1. sınıftan beri okulda kelebek şeklinde oturuyorum
Kanka tam yaptım mı hatırlamıyorum ama ben hocalara çok soru soruyordum. Gidip gözüne girmek için anladığım soruları belki sormuşumdur. (Siz yapmayın aga hocaların zamanını çalarsak hakkına girebiliriz.)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...