İtiraf Ediyorum

Elbruz46

Rektör
İtiraf ediyorum bir gün arkadaşıma şaka yapmak istedim...:D
masaüstünü printscreen yaptım...
sonra o resmi masaüstü arkaplan olarak ayarladım...
sonra masaüstüne gelip simgeleri yerleştir bölümünde masaüstü simgelerini göster seçeneğini iptal ettim :D
böylece simgeler kalktı ve masaüstünde tıklanamayan simgeler oldu :D benim planım arkadaşım geldikten sonra biraz onu gözlemleyip dalga geçmekti ama arkadaşın gelmesi gecikti benim işim çıktı çektim gittim :D
1 ay garip arkadaş sorunu çözememiş masaüstü simgelerinden mahrum kalmış :D
ben de unuttum :D
neyse bir dahaki ziyaretimde baktım simgeler çalışmıyor jeton düştü çaktırmadan geri bilgisayarını düzelttim :ph34r: :icon_:

titanyum

Profesör
puahhahahah aynı şakayı bende ablama yaptım kafayı yedi bana windows cd si nerde diye sordu :D bende şakaladığımı söyledim :D

ama sende baya mahrum bırakmışsın bee :D yazık :D kafayı yemiştir

Elbruz46

Rektör
yaw ben masumum resmen unuttum ben bile 1 ay sonra bilgisayarın başına geçtiğimde bu simgeler niye tıklanmıyo diye sinirlenmiştim sonra jetonum düştü :D

llavinya

Dekan
Onursal Üye
niye yapıyorsun böyle şeyler :D
aynı şakayı lisedeyken bir arkadaşım yapmıştı ama yanlış kişiye yapmıştı :D

cheerful

Üyecik
bu çok eski bilindik bişi yaa, hala anlamaıyanlar oluyormus demekki ya da biz yaslandık yeni nesil yeni ogreniyor:)

ZorhaK

Rektör
zaten avatarından ne kadar munzur biri olduğun anlaşılıyor.pis pis sırıtıyorsun :D

Güzel şakaymışş...:D

Elbruz46

Rektör
1 aymı :S yuh okadarda değildir abarttın biraz sanki :D

ciddiyim yaw arkadaş zaten bilgisayardan anlamazdı arada bir gider format falan atardım bilgisayarına sorun olduğunda hep beni çağırırdı... :D
neyse yıllar içinde o da kendini geliştirdi... o zamanlar sadece müzik dinleyip internete girenlerdendi :D
Allah'tan bilgisayarı tutup bilgisayarcıya götürmedi walla adamlar gözünün yaşına bakmaz 50 lirasını alırlardı :D