Ithalatçı garantili telefon alınır mı ?

Bu konuyu okuyanlar

Ahmetnvn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5

musanpa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21
Bende alınabilir taraftarı idim.Ancak note 5 cihazım değişime gidip kapalı kutu yenisi gelince iyi ki Türkiye garantili almışım dedim. Ha 45 gün servisi bekleme eziyeti servisin ilgisizligi gibi durumlar yaşamadım mı yaşadım. Ama sonuç olarak paralel ithalat almış olsaydım bu şekilde cihaz değişimi alma ihtimalim dahi yoktu. Yine de şansıma guvenirim telefonumu da sakınarak kullanırım diyenler için alınabilir diyorum :)

Bilgili99

Profesör
Reaksiyon puanı
252
Hiç almadım ama okuduğum yorumlardan çukardığım sonuç. Öncelikle ithalatçı firma sonrada satıcı önemli. Yani her itahalatçıdan ve her satıcıdan alınmaz. ancak arada sağlam çalışanlarda var. Sonuç olarak sağlam bir ithalatçı firmanın telefonunu düzgün çalışan bir satıcıdan alabilirsiniz.

aabrek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İthalatçı garantili telefon almayın arkadaşlar. Özellikle Delta servis garantili telefon hiç almayın. Telefonum arıza yaptı Delta servise gönderdim 3 ay olacak telefonum halen gelmedi. Şikayet sitelerine bakın benim şikayetime benzer bir çok şikayet var bu konuda..

Knock0ut

Asistan
Reaksiyon puanı
60
İthalatçı garantili telefon almayın arkadaşlar. Özellikle Delta servis garantili telefon hiç almayın. Telefonum arıza yaptı Delta servise gönderdim 3 ay olacak telefonum halen gelmedi. Şikayet sitelerine bakın benim şikayetime benzer bir çok şikayet var bu konuda..
Tuketici Haklari Heyeti'ne basvurun, para iadesi yada sifir urun almak icin karar cikarabilirsiniz.

Durmuşkandemir

Profesör
Reaksiyon puanı
1,098
Fiyat farkı çok önemli birde eğer 100 200 tl gibi bir fark varsa senin için önemli değilse şahsen ben almam yüksek bir fiyat farkı varsa ve özellikleri Türkiye cihazları ile aynıysa alınır ama özellik konusun da dikkat et ör xxx modeli aynı işlemci var 4 gb ram ile Türkiye'ye giriş yapar diğer xxxx model Senin dediğin türden 2 gb ram olur ucuz derken alt seviye ürün almış olursun

F1kan

Profesör
Reaksiyon puanı
1,882
Riskli.

root61

Profesör
Reaksiyon puanı
459
Par.İthalat garantili cihaz pişmanlıktır, distribütör garanti de süründürür fakat paralel ithalat on kat süründürür.