İthalatcı Garantili S9+ alınırmı?

Bu konuyu okuyanlar

mehmetcankrdl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hb de satılan 128 gb S9+ var 4260 tl bi de 64 gb türkiye garantili S9+ var o da 5200 tl hangisini almaliyim.İthalatçı garantide bi sıkıntı olurmu,ithalatçı garantili telefonlarain eksi yönleri varmi varsa bunlar nedir,ithalatxı garantili tel alanlar kendi tecrübelerini paylasabilirmi lutfen.

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
İthalatçı garantili alacağınız zaman videoya alın kutuyu açarken ve kamera, mikrofon, hoparlor vs her türlü testini yapın videodayken. Sıkıntı olursa elinizde kanıt olur, bence ithalatçı garantili alın.

Reaksiyon puanı
923
Eğer alabiliyorsan Türkiye garantili alman daha mantıklı olur ama ithalatçı garantili alacaksan fixpack yaptırmanı öneririm.

dabann

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Ben şahsen ithalatçı garanti tercih etmiyorum bir arkadasım ithalatcı garantili ps4 aldı baya uğraştı parça değiştirdiler tutmadı vs ama alanı var ronaldo messi mevzusu gibi diyeyim sana ama ben olsam almam

Mtn S

Onursal Üye
Emektar
Reaksiyon puanı
15,335
Hb de satılan 128 gb S9+ var 4260 tl bi de 64 gb türkiye garantili S9+ var o da 5200 tl hangisini almaliyim.İthalatçı garantide bi sıkıntı olurmu,ithalatçı garantili telefonlarain eksi yönleri varmi varsa bunlar nedir,ithalatxı garantili tel alanlar kendi tecrübelerini paylasabilirmi lutfen.
TR garantili Samsung Galaxy S9+ almanız daha sağlıklı ve güvenli bir tercih olacaktır. Boşuna başınız ağrımamış olur.

Perfectbekir269

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1

xPhoenix06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,187
S9+ yerine xiaomi tel bakabilirsin daha uygun fiyata ama illa s9 diyorsan türkiye garantili al ithaltçi garantilide bozulunca sana inanmayabilirler uğrasırsın yani

Ekalac

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba
Bende adınıza faturalı 2 yıl kvk garantili s9+ var satıyorum. 4200 tl ye verebilirim.

Doğukan S

Doçent
Reaksiyon puanı
266
Yüksek fiyatlı cihazları Türkiye garantili alırsanız daha iyi olur.

daimy2017

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
evet cihazın fiyatı yüksek olduğundan ithalatçı garantisinden uzak durulabilir, ama öte yandan ithalatçı garantisinin de çok bir farkı yok uygulamada. yani fiyat farkına göre olabilir.

mehmetcankrdl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba
Bende adınıza faturalı 2 yıl kvk garantili s9+ var satıyorum. 4200 tl ye verebilirim.
Telefon sıfırmı

---- Mesajlar birleştirildi ----

Türkiye garantili var trendyolda 4200 e ve n11 de de 4178 tl ye ben yeni aldım 2 gün oluyor
Ben teknolojiankaradab aldım n11 de görmüştüm grisi n11 de daha pahalıydı kendi sitesinde daha ucuzdu kendi sitesinden sipariş verdim 1 günde geldi memnunum
TEKNOLOJİ ANKARA Cep Telehonları, Online Alışveriş, Bilgisayar, Notebook, Ev Elektroniği

Bu fiyata n11 de bulabilirsin gerek yok ithalatçı garantiye
Samsung Galaxy S9 Plus 64gb G965f Samsung Türkiye Garantili - n11.com
Çok teşekkür ederim.Sizce S9+ nasıl düsüncenizi paylaşırmısınız lütfen.

Son düzenleme:

sempatixl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba TR garantili cihaz almak mantıklı ama samsung servisin yaptıkları konusunda şikayet var sitesini okuyunca çokta fark etmeyecek gibi gözüküyor ayrı bir parantezde fiyatlar aşağı yukarı aynı N11 ve gittigidiyorda ithalatçı garantili cihaz ile TR cihazları aynı fiyatlara bulabiliyorsunuz hatta renk takıntınız yoksa TR garantili cihazlar ucuz bile olabiliyor aradaki fark 128 GB hafıza çift sim ve SD 845 işlemci burada şu ortaya çıkıyor SD işlemci exynos işlemci farkları bu konuda incelemeler var bunlarada bakmak lazım o yüzden fiyat avantajı halihazırda pek yok bu saydığım konuları değerlendirin garanti elbette önemli KVK GENPA veya Samsung Servislerinde muhatap bulmak daha mümkün olabilir ithalatçı garantili ürünlerde bu konuda zorlanabilirsiniz ama hakkınızı her türlü alırsınız yeterki siz haklı olun tüketici hakem heyetine gider yine alırsınız ama bu riskleri almam diyorsanız siz bilirisiniz ama size önerim alın olur alabilirsiniz.

Son mesajlar