İthalatçı Garantili G4

Bu konuyu okuyanlar

basophil12

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar bu hafta içinde bi telefon alıcam 1000 1500 lira ayırmayı düşünüyorum hepsi burada da ithalatçı garantili lg g4 1200 lira gayet uygun gibi geliyor fiyatı ama ithalatçı garantili cihazlara pek rahat edemiyorum açıkçası bi sorun çıkacak diye lg g 4 ithalatçı garantili ile huawei g8 arasıda kaldım huawei nin metal kasası parmak izi sensörü gibi şeyleri baya etkiledi diyebilirim sizce lg g4 alınır mı ithalatçı garantili yada huawei dışında bi cihaz önerebilir misiniz çok teşekkür ederim şimdiden.

Son düzenleme:

Uber

Profesör
Reaksiyon puanı
798
ben her zaman sony se sony garantili olacak bu görüşteyim. g4 ün bir ara anakart problemi vardı bundan dolayı alacak olsam ithalatcı düşünmezdim ama tercih meselesi

basophil12

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
huawei g8 peki kötü bi telefon mu 1200 lira civarı bir fiyatı var benim için telefonun ekranı güzel belli olsun sosyal medyada yavaşlama olmasın yeter huawei bunları karşılayıp bide şıklık sağlamlık sunacak gibi lg g4 den çok eksik kalır mı ithalatçı garantili almama değer mi aradaki fark g4 için. Ayrıca 1500 lira altı telefon tavsiyelerinize açığım teşekkürler.

...Görkem...

Profesör
Reaksiyon puanı
779
Merhaba arkadaşlar bu hafta içinde bi telefon alıcam 1000 1500 lira ayırmayı düşünüyorum hepsi burada da ithalatçı garantili lg g4 1200 lira gayet uygun gibi geliyor fiyatı ama ithalatçı garantili cihazlara pek rahat edemiyorum açıkçası bi sorun çıkacak diye lg g 4 ithalatçı garantili ile huawei g8 arasıda kaldım huawei nin metal kasası parmak izi sensörü gibi şeyleri baya etkiledi diyebilirim sizce lg g4 alınır mı ithalatçı garantili yada huawei dışında bi cihaz önerebilir misiniz çok teşekkür ederim şimdiden.
Merhaba,

1500 tl alti onerdigim urunler;
* Lg g4 ( performans, ekran, kamera, gunceleme avantaji)
* Lenovo vibe p1 ( pil, parmak izi sensoru)
* Huawei g8 ( kamera, parmak izi sensoru, tasarimi guzel)
* Asus zenfone 2 32gb ( performans icin)

* LG G4 modeli bu fiyat bandinda onerdigim performans, kamera, ekran konularinda da cok basarili buldugun bir urun. Oteki modeller orta segment. Ama g4 ust segment. Bugun irta segment aldigin bir urun gundelik kullanimda seni uzmez ama ilerideki performansini da dusun. G4 diger modellere gore daha uzun surelik bir perfirmans sunacak. Ekran ve kamera konusunda zaten orta segmenttekilerin cok cok ustunde. Ithalatci garantisi hakkinda tabiki lg Türkiye gibi ilgi alaka olmaz. Ama ne olursa olsun senden kaybaklanmayan bir ariza olusursa mecburen bedavaya yapmak zorunda. Zaten onun orda olma amaci o. Lg g4 hepsiburada'da 1200 tl, kipa'da 1400 tl.

Uber

Profesör
Reaksiyon puanı
798

p8 güzel cihaz işinizi görür

ben şahsen g4 alınacaksa media marketlerden alınmasını tavsiye ediyorum çünkü internette de g4 ana kart derseniz çıkart anakartta sorunlar oluşuyormuş. lg direk değişim yapıyor biliyorum çünkü hatalarını kabulleniyor cihazın arkasındalar ama diğer firmalar sıkıntı çıkartır bence en sağlamı samsung sa samsung garanti olacak lg se cihaz lg olacak benim anlayışım bu şekilde ama 1300 e g4 alıp paşa paşa kullanan da var şimdi göz ardı edilemez.

basophil12

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Huawei G8 almayı düşünüyorum ancak günlük kullanımda hız olarak LG G4 den yavaş eksik kalır mı acaba ? Çevremde lg kullananlar lg ye tövbe edip bıraktı hep o yüzden lg ye ısınamadım.

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
ithalatçı firmayı araştır nedir ne değildir ona göre alınır kardeşim...