İthalatçı Garantili 2000 TL ye kadar telefon

Bu konuyu okuyanlar

Ahmet Güvenir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Beyler max 2000 TL ye kadar ithalatçı Garantili üst sınıf bir telefon almak istiyorum.. Önerilerinizi bekliyorum

F1kan

Profesör
Reaksiyon puanı
1,882
Tartışmasız Mi6 diyorum

Ahmet Güvenir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3

meraklımargarin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
biraderim 100 tl daha koyuyorsun 2100 liraya hepsiburada dan mate 9 alıyorsun :)

F1kan

Profesör
Reaksiyon puanı
1,882
Benim de aklımdan geçen o ama henüz onu ithalatçı garantili bile bulmak mümkün değil sanırım.
--- Gönderi Güncellendi ---

Benim de aklımdan geçen o ama henüz onu ithalatçı garantili bile bulmak mümkün değil sanırım.
Yanlış hatırlamıyorsam 15 Hazirandan sonra satışa çıkıcak Hepsiburadadan

Ahmet Güvenir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Tam bende mate 9 önerecektim :) Madem garanti konusun da kabul etmişsin mate 9 al derim ya da az daha ekleyip s7 al bak keyfine​
[/QUOTE
Yani sonuç olarak bu teknoloji işi şans işi distribütör garantili alsak garanti bile garanti de problem çıkabiliyor.. Hem ithalatçı garantili daha uyguna geliyor.. Bu yüzden böyle bi karar aldım ama tel konusunda karar verebilir miyim bilmiyorum.

Durmuşkandemir

Profesör
Reaksiyon puanı
1,098
Benim sana tavsiyem iki marka mate 9 ya da s7 edge al derim keşke apple de böyle bir şans olsa ithalatçı garanti bazen çok işe yarıyor uygun fiyata ala biliyorsun. Benim arkadaşım 1500 tl gibi bir fiyata g3 almıştı 1100 tl ye ithalatçı garantili g3 alanda oldu iki telefon da da halla sıkıntı Yok. Elektironik işi şans işi bu bir gerçek bak ben bile ıphone 4 den bu yana bir çok modelini aldım hiç sorun yaşamadım ama en son aldığım 6s de batarya sorunu çıktı öncü teknoloji mağazasından almama rağmen yani mağazanın bir şuçu yok olacak olan oluyor yani şansın da yoksa

F1kan

Profesör
Reaksiyon puanı
1,882
Benim sana tavsiyem iki marka mate 9 ya da s7 edge al derim keşke apple de böyle bir şans olsa ithalatçı garanti bazen çok işe yarıyor uygun fiyata ala biliyorsun. Benim arkadaşım 1500 tl gibi bir fiyata g3 almıştı 1100 tl ye ithalatçı garantili g3 alanda oldu iki telefon da da halla sıkıntı Yok. Elektironik işi şans işi bu bir gerçek bak ben bile ıphone 4 den bu yana bir çok modelini aldım hiç sorun yaşamadım ama en son aldığım 6s de batarya sorunu çıktı öncü teknoloji mağazasından almama rağmen yani mağazanın bir şuçu yok olacak olan oluyor yani şansın da yoksa
Hocam haklısın tamamen şans işi. Biliyorsun mesela ben g5 kullanıyorum 8 aydır. Herkesde bir sorun var. Çok şükür bende sorun yok ve ben 1600 e ithalatçı garnatili aldım. Yalnız ben imei sorgulattığımda üretim yeri finlandıya olarak çıktı. Oda sanırım en kaliteli üreten yerlerden biriymiş. Belki bu yüzden hala sorun yaşamadım. Ama en kalitelide olsa tamamen bir miktarda sorunlu telefon çıkabilir kutudan

Durmuşkandemir

Profesör
Reaksiyon puanı
1,098
Hocam haklısın tamamen şans işi. Biliyorsun mesela ben g5 kullanıyorum 8 aydır. Herkesde bir sorun var. Çok şükür bende sorun yok ve ben 1600 e ithalatçı garnatili aldım. Yalnız ben imei sorgulattığımda üretim yeri finlandıya olarak çıktı. Oda sanırım en kaliteli üreten yerlerden biriymiş. Belki bu yüzden hala sorun yaşamadım. Ama en kalitelide olsa tamamen bir miktarda sorunlu telefon çıkabilir kutudan
Evet öyle bende 7610 var onun da üretim yeri aynı yer çok sağlam telefondu. Çok duydum g5 ekran sorunu falan varmış diye
--- Gönderi Güncellendi ---
Ayrıca lg de Kore üretimli olan ürünleri de çok sağlam oluyor diyorlar

murat zorluu

Bende iPhone köşemdeyim 14 256 GB ile…
Reaksiyon puanı
685
Xiaomi Mİ 6 kesinlikle

beyzabetül

Profesör
Reaksiyon puanı
356
Hayır S7 Edge kullanan birisi almasın onu
Zenfone 3e Xperia Xe bak sen bence
s7 edgeyi daha teslim edip paramı iade almadım.sürekli fabrika ayarlarına sıfırlıyorum eskisi gibi çok sık aynı sorunu yaşamıyorum.yani telefonu fazla kullanmıyorum.interneti sık kullanınca ısınma oluyor.ondan bu sorunu yaşıyorum.şimdi 5-6 gün rahatlıkla sorun yaşamadan kullanıyorum.şimdılık idare etmeye çalışıyorum.hala karar veremedim