İthalat telefon alınır mı?

Bu konuyu okuyanlar

muhammetgzl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Sizce ithalat garantili Telefon alınır mı?

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Alınır. Ama hangi telefon olduğuda önemli

KeremEnginar

Asistan
Reaksiyon puanı
189
Fiyat konusunda çok ciddi avantaj olabiliyor, o nedenle alınır. Biraz risk ve tercih meselesi. Telefonu yıllarca kullanıp garantiye hiç ihtiyaç duymayabilirsin, ama iki gün sonra abuk bir sorunla da karşılaşma ve ithalatçı garantisinden iyi hizmet alamama ihtimalin de var :)

KaanArli

Asistan
Reaksiyon puanı
144

Alınabilir hatta bazı durumlarda mecbur da kalabilirsin (Xiaomi Mi6, mi5 vs...) İthalatçı garantili telefon için, satıcının durumuna yani satıcı hakkındaki yorumlara bakmak önemli bir detay. Adı sanı hiç duyulmamış birinden almak mantıklı olmayabilir. Ben olsam bazı modellerde tercih edebilirdim

vforfreedom

Doçent
Reaksiyon puanı
75
Gözü kapatıp şansına razı gelirsen alınır hocam. ki üstdeki arkadaşın dediği gibi bazıları mecburi paralel ithalat

Baran savman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Alinir bence daha iyi hem turkiyeye gore daha ucuz ama pasaporta yazdirmayi unutma

GeraltOfRivia

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Alınmaz. Ben meizu almıştım kendi kendine zamanla ekranında çizgiler oluştu ve arttı kullanılamaz hale geldi. Servise ulaşamadım aradım açmadılar bir çok kez ulaşmayı denedim olmadı en sonunda kendim gittim servis yerine. Dükkanı kapatmışlar. Gidip 50-60 tane dükkan gezdim eminönünde ekran bulabilmek için. Bu ürünü ben Gold dan aldım birde sen düşün artık.

muhammetgzl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Alınmaz. Ben meizu almıştım kendi kendine zamanla ekranında çizgiler oluştu ve arttı kullanılamaz hale geldi. Servise ulaşamadım aradım açmadılar bir çok kez ulaşmayı denedim olmadı en sonunda kendim gittim servis yerine. Dükkanı kapatmışlar. Gidip 50-60 tane dükkan gezdim eminönünde ekran bulabilmek için. Bu ürünü ben Gold dan aldım birde sen düşün artık.
Haklısın

Akkurt.ibrahim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Bende mi6 almayı düşünüyorum ithalatçı garantili almaktan başka bir seçenek yok muhtemelen alacağım