Bu konuyu okuyanlar

emirbakay

Prime Сasual Dating True Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
45
telefon almayı düşünüyorum Türkiye ve İtalya'dan alma seçeneğim var ORTA SEGMENT bir telefon arıyorum iPhone 11 , mi 10 pro - mi 10t pro, oppo reno 3 pro bu seçenekler var sizce bu telefonları İtalya'dan getirmek mi yoksa buradan almak mı mantıklı olur ???
Mesaj otomatik birleştirildi:

farklı bir model önerisi olan var mi peki ?

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
Oradaki fiyatların üzerine 2300 daha ekleyin. Buradaki fiyatlara denk ise hiç uğraşmayın derim.
(Bu arada bu cihazlar orta segmnet değil.)

emirbakay

Cezalı
Reaksiyon puanı
45
Oradaki fiyatların üzerine 2300 daha ekleyin. Buradaki fiyatlara denk ise hiç uğraşmayın derim.
(Bu arada bu cihazlar orta segmnet değil.)
anladım teşekkür ederim
mi10t pro ve oppo için orta segment dedim

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
telefon almayı düşünüyorum Türkiye ve İtalya'dan alma seçeneğim var ORTA SEGMENT bir telefon arıyorum iPhone 11 , mi 10 pro - mi 10t pro, oppo reno 3 pro bu seçenekler var sizce bu telefonları İtalya'dan getirmek mi yoksa buradan almak mı mantıklı olur ???
Mesaj otomatik birleştirildi:

farklı bir model önerisi olan var mi peki ?
Yurtdışı olayına girme derim.Getirsen bile burda kayıt ettirmen lazım.Burda garantili alman daha saydığın cihazlar içinde sosyal medya Instagram storiese video atarım diyorsan İphone11, Sosyal medyada Instagram storiese video atmam,atarsam Fotoğraf atarım diyorsan Oppo Reno 3 Pro al derim.

emirbakay

Cezalı
Reaksiyon puanı
45
Yurtdışı olayına girme derim.Getirsen bile burda kayıt ettirmen lazım.Burda garantili alman daha saydığın cihazlar içinde sosyal medya Instagram storiese video atarım diyorsan İphone11, Sosyal medyada Instagram storiese video atmam,atarsam Fotoğraf atarım diyorsan Oppo Reno 3 Pro al derim.
oppodansa marka olarak xiaomi ye daha sıcak bakıyorum ama tam bilgim yok. mi10t pro gelince onu alayım dedim lakin oppo reno 3 pro daha çok tavsiye ediliyor nedense

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Yurtdışından başkasına telefon getirtmek bence artık saçma.

Çünkü IMEI kaydı çok pahalı ve 1 kişinin Pasaportuna kayıt olabiliyor sadece ilerde satayım desen sıkıntı hat işi sıkıntı flan. Hİç bulaşma bence.

emirbakay

Cezalı
Reaksiyon puanı
45
Yurtdışından başkasına telefon getirtmek bence artık saçma.

Çünkü IMEI kaydı çok pahalı ve 1 kişinin Pasaportuna kayıt olabiliyor sadece ilerde satayım desen sıkıntı hat işi sıkıntı flan. Hİç bulaşma bence.
babam kendi pasaportuna getirebiliyordu da fiyatlara baktım IMEI kaydıyla birlikte zarara bile giriyorsun

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
oppodansa marka olarak xiaomi ye daha sıcak bakıyorum ama tam bilgim yok. mi10t pro gelince onu alayım dedim lakin oppo reno 3 pro daha çok tavsiye ediliyor nedense
Xiaominin yazılımı sorunlu.Mi 10t pro kağıt üzerinde güzel gözüküyor ama YouTube da kamera testlerine bakıldığında kamerası beklentilerin altında kalıyor.Oppo Reno 3 pro işlemci ve ekran hızı dışında genele vurduğunda Mi 10t pro dan daha iyi bir cihaz.Oppo Reno 3 pro almanı tavsiye ederim.