İsviçre Çakısı da Teknolojiye Karşı Koyamadı

Bu konuyu okuyanlar

Alengirli

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
Bir dönemin en fantastik gereçlerinden biri olan Swiss Army çok fonksiyonlu çakılarının üreticisi Victorinox, CES 2009'da ne tanıttı dersiniz?

Taklitleri Eminönü ve Tahtakale civarında bir dönem "bestseller" olan Swiss Army çakılar da teknolojiye yenik düştü. Hiçbir dijital ya da elektronik ekipman içermezken çok daha karizmatik bir duruşu olan çakıların üreticisi Victorinox, parmak izi tanımlı 32 GB belleğe ve lazer işaretçiye sahip Presentation Pro adlı fonksiyonel çakısını tanıttı.

Bluetooth ile Windows bilgisayarlarda sunumları uzaktan yönetebileceğiniz çakıda aynı zamanda törpü, bıçak ve makas da bulunuyor. Klasik Victorinox kalitesine sahip olan Presentation Pro'yu zorlu bir ürün yapan tek nokta ise fiyatı; "şuncacık şeye" 330 dolar vermek sizi bozmayacaksa, mayıs ayında piyasaya çıktığında en yakın Victorinox satış noktasına koşabilirsiniz.
victorinox_caki1231592395.jpg
:: Victorinox çakılarla ilgili anılarınızı forumda paylaşın.

Bilgi İçin : Victorinox
Yazan: Erhan Kahraman
SDN - http://shiftdelete.net

keanureeves

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Askerde de böyle ama türkisi cakılar dagıtılırdı.İcinden kasık catal cıkan:stuart:

Bir ara bunlara baya bir takmıstım.Beyazıt ta sahaflar carsının önünde eskiciler antikacılar toplanırdı onlara az para yedirmedim bu yüzden.
Suan elimde kalan 7 tane hepsinin hac isareti silinmis sekilde.Bir kenarda duruyorlar.

Cok ta isimizi görmedi degil.

NoTH1nG

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
32 gb bellek mi yuhaaa :D benim eski laptop un hardiski 30 gb idi :D