İstediği ayakkabıyı almadığı için annesini itip dövdü

Bu konuyu okuyanlar

Dilara Kaya

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,756
Dikkat ederseniz çoğunlukla dedim, ayrıca kadınlar erkeklerden daha çok alışveriş bağımlısı olduğu için dedim. Yoksa erkeklerde psikopat yok değil.
Alışveriş veya başka bir şey kız normal değil beyninde sorun var annesine bunu yapabilen normal insan değildir zaten

Dilara Kaya

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,756
Videoyu çeken kişi açıklama yapmış?

Reaksiyon puanı
6,381
Bu kız tam bir geri zekalı. Tamamen pisliğin teki. Evine giremediğine eminim. Bir de bağırıyor. Kaç yaşında kız. Yazık, beyin, oksijen, insan israfı. Bunu yurda verseler orada yurt müdürünü döver. Bu kişi için çok doğru ve yerinde tanımlar var ama yasak. Kız özür dilemiş birde, üzgünmüş. Gülmemek elde değil. "Bilinçli yaptığı bir şey değildi" bu geri zekalı'nın bilinci mi var? Annesine yazık gerçekten. Sadece bir ayakkabı yüzünden yaptığı şımarıklık ve pislik karşısında bir de özür dilemiş, özür diledi ya inanılmaz biri şu anda çok iyi biri.

Son düzenleme:

Yasuobilal2007

Müdavim
Reaksiyon puanı
954
Sırf annesi istediği ayakkabıyı almadığı için annesini merdivenden itip dövüyor. Sinirden gözü dönüyormuş. #anneyekalkanellerkırılsın hashtag i videonun yayılmasından sonra twitter'da TT oldu.
Ben velisi yerinde olsaydım bakın herkesin gözü önünde ağzını burnunu dağıtırdım bu kadar şımarliklik olmaz bu kadar şımarttigi icin velinide azcık sucu var
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben velisi yerinde olsaydım bakın herkesin gözü önünde ağzını burnunu dağıtırdım bu kadar şımarliklik olmaz bu kadar şımarttigi icin velinide azcık sucu var
Azcık da değil hatta

Livia sas Junius

Zuckerschnute
Reaksiyon puanı
1,557
ben videodan böyle bir şey çıkaramadım kaçırdığım bir nokta mı var?

Arnolxu

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,612
Neden Böyle Şeyleri Forumda Paylaşıyorsunuz? Sonra Küfürden Yasaklanıyoruz :mad: Bu Nasıl Kız Ya.