İstediği ayakkabıyı almadığı için annesini itip dövdü

Bu konuyu okuyanlar

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Sayın yönetici arkadaşlarım, kusura bakmayın ama bu konunun kapatılması başlı başına bir saçmalıktı, çok gereksizdi. Konuda küfür yoktu, sataşma yoktu, kavga, niza yoktu, forum kurallarını ihlal edecek hiçbir durum da söz konusu değildi. Neymiş, konu dağılmışmış! Ben daha bugüne kadar dağılmamış bir konu gördüğümü hiç hatırlamıyorum ki...

Eğer bu kadar dandik ve sudan bahanelerle konu kapatacaksanız hiç yazmayalım daha iyi. Bu arada siteye bunca hit aldıran, tıklanma oranı yüksek konuları ot biçer gibi kestiğinizde siteyi de zarara uğratmış olmuyor musunuz?

Martin Archimbaud

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
3,490
Sırf annesi istediği ayakkabıyı almadığı için annesini merdivenden itip dövüyor. Sinirden gözü dönüyormuş. #anneyekalkanellerkırılsın hashtag i videonun yayılmasından sonra twitter'da TT oldu.
Ulan bu kız neyin kafasını yaşıyor olum videoyu izlerken sinirden kudurdum ya korona virüs aşı testlerinin bunlar üzerinde denenmeli bence çünkü bana göre canının hiçbir kıymeti yok

Hafiyye-iAbdülhamid-iSani

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,170
Bişe dicem melihle derdiniz nedir? Düzgün bir şey yazamiyorsa büyük ihtimalle bir hastalığı vardır. Bunu anlamak çok mu zor hani? Her şeye dalga geçmeyi bırakıp ne zaman ciddi şekilde insanların dertlerini dalga geçmek yerine nasıl çözeceğinizi anlayacaksınız? Çocuk benim yazma engelim var dese o yaptığın"goy goy" hoşuna gidecek mi merak ediyorum da?

Daha yeni ben de yanlış yazdım. İnsanlarla dalga geçecek yer mi arıyorsunuz?

Reaksiyon puanı
6,381
Bişe dicem melihle derdiniz nedir? Düzgün bir şey yazamiyorsa büyük ihtimalle bir hastalığı vardır. Bunu anlamak çok mu zor hani? Her şeye dalga geçmeyi bırakıp ne zaman ciddi şekilde insanların dertlerini dalga geçmek yerine nasıl çözeceğinizi anlayacaksınız? Çocuk benim yazma engelim var dese o yaptığın"goy goy" hoşuna gidecek mi merak ediyorum da?

Daha yeni ben de yanlış yazdım. İnsanlarla dalga geçecek yer mi arıyorsunuz?
Hayır. @Melih034 bu konu açıldığında bu foruma gelmedi, daha önce de bu forumda vardı ve gayette düzgün mantıklı cümleler kuruyordu. Bilmeden saçma saçma "Dalga geçmeye yer arıyorsunuz" demek yerine biraz bilerek konuşun lütfen. Bize de insanların dertleri ile dalga geçen, dertlerinin nasıl çözeceğimizi umursamayan kişiler gibi davranmayın boş yapmayın, LÜTFEN. Bilmeden konuşmak, dalga geçmeye yer aramaktan veya dalga geçmekten çok daha kötü bir şeydir, ve daha kötü sonuçları olur. Söyle rahatla konusuna gidin bakın kaç kişi sizin gibi bilmeden konuşan kişilerden şikayetçi, kaç kişi son zamanlarda sizin gibi bilmeden konuşanların artmasından yakınıyor.

Hafiyye-iAbdülhamid-iSani

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,170
Hayır. @Melih034 bu konu açıldığında bu foruma gelmedi, daha önce de bu forumda vardı ve gayette düzgün mantıklı cümleler kuruyordu. Bilmeden saçma saçma "Dalga geçmeye yer arıyorsunuz" demek yerine biraz bilerek konuşun lütfen. Bize de insanların dertleri ile dalga geçen, dertlerinin nasıl çözeceğimizi umursamayan kişiler gibi davranmayın boş yapmayın, LÜTFEN. Bilmeden konuşmak, dalga geçmeye yer aramaktan veya dalga geçmekten çok daha kötü bir şeydir, ve daha kötü sonuçları olur. Söyle rahatla konusuna gidin bakın kaç kişi sizin gibi bilmeden konuşan kişilerden şikayetçi, kaç kişi son zamanlarda sizin gibi bilmeden konuşanların artmasından yakınıyor.
Özür dilerim kardeşim ben melihin sorunu engeli var zannettim

Dilara Kaya

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,756
Merdivenden düşen anne, videoyu çekip sosyal medyada paylaşan kişiden şikayetçi olmuş.

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
1591519315669.png

BabyMonster

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21
Anne işte napsın kızı sonuçta ama kızı deliler hastanesine tıkmaları gerekiyor

xPhoenix06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,187
Dövünce de aile suçlu oluyor, ''Küçük çocuğa, kıza şiddet'' vb. şeyler ortaya çıkıyor.

Arnolxu

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,612

Arnolxu

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,612
Annesinin neden böyle yaptığı anlaşılabiliyor kızla asla aynı değil
öz kızı olduğunu anladık hem sizin dediğiniz yönden hem yusuf'un
Yusuf'un Yöntemi=
Kızı Onu Dövdü Ama O Kızını Savunuyor İkisi de Aynı
Senin Yöntemin=
Öz Kızının Kötü Bilinmesini İstemiyor
Benim Yöntemim=
Doğum Uzmanlığı

Reaksiyon puanı
6,381
Annesinin neden böyle yaptığı anlaşılabiliyor kızla asla aynı değil
Kızının bu yaptığını gün yüzüne çıkartarak kendisinin hakkını isteyen birinden şikayetçi olduysa, kızı ile pek bir farkı yok bence. Bu videoyu ilk gördüğümde aşırı şaşırmıştım, sinirlenmiştim ama o annenin yaptığı abartı. Videoyu yükleyen ile konuşur ama şikayetçi olmak baya abartı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

öz kızı olduğunu anladık hem sizin dediğiniz yönden hem yusuf'un
Yusuf'un Yöntemi=
Kızı Onu Dövdü Ama O Kızını Savunuyor İkisi de Aynı
Senin Yöntemin=
Öz Kızının Kötü Bilinmesini İstemiyor
Benim Yöntemim=
Doğum Uzmanlığı
?

Arnolxu

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,612
Kızının bu yaptığını gün yüzüne çıkartarak kendisinin hakkını isteyen birinden şikayetçi olduysa, kızı ile pek bir farkı yok bence. Bu videoyu ilk gördüğümde aşırı şaşırmıştım, sinirlenmiştim ama o annenin yaptığı abartı. Videoyu yükleyen ile konuşur ama şikayetçi olmak baya abartı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

?
neyi anlamadın kızın öz olduğunu anlamak için doğum uzmanı olmam gerek. ıhsyjajırhtjkm

Reaksiyon puanı
6,381
neyi anlamadın kızın öz olduğunu anlamak için doğum uzmanı olmam gerek. ıhsyjajırhtjkm
Kızın öz olduğunu anlamanıza gerek yok, zaten öz kızı olduğu söylenmişti. Ben sadece annesi, kızının onu dövmesine rağmen onu savunuyorsa kızı ile annesi aynı düşüncede ve düşüncelerinden vaz geçmiyorlar diyorum. Öz kızı olsa da olmasa da bu iğrenç bir şey.

Dilara Kaya

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,756
Kızın öz olduğunu anlamanıza gerek yok, zaten öz kızı olduğu söylenmişti. Ben sadece annesi, kızının onu dövmesine rağmen onu savunuyorsa kızı ile annesi aynı düşüncede ve düşüncelerinden vaz geçmiyorlar diyorum. Öz kızı olsa da olmasa da bu iğrenç bir şey.
Kadın kendisinin direkt yüzü göründüğü için de yapmış olabilir kızıyla aynı zihniyette olduğunu sanmıyorum kız ruh hastası