Haber İşte Ülkemizin gelecekteki doktor ve mühendisleri!!

ARX

Asistan
Haberi tam olarak aktarmamışsın .Bu grupta Suriyelilerin yanında Türklerde vardı bunlar Fransa nin bayraklarını indiriyorlar. Çünkü bu Fransız macron peygamberime hakaret etti. Bende orda olsaydım sessiz kalmazdım. Bunlar din kardeşleri
He kardeş he her şeye bi kılıf bahane bulunuyır çoh şühür..
Haberin aslı
Mesaj otomatik birleştirildi:

@barislakers Fransa bayraklarının indirilmesine neden tepki gösteriyorsun ki

Son düzenleme:

Cvnmrt

Profesör
Adamlar İslam düşmanı Macrona tepki gösteriyor neden bundan rahatsız oluyorsun müslüman değilsen başka konu.

Uchiha Sasuke

Profesör
Suriye bayrağına o kadar aşıklarsa saygıları varsa bayrakları icin vatanları için çarpissalar ne guzel olur.

Arapça sloganda atildiysa diger ulkelerin bizi arap ulkesi zannetmesi gayet normal sayilir artik..

epsilon06

Profesör
Boğaziçi üniversitesi öğrencileri uzay çağına girmemiz için eylem yapıyorlar.
Haber paylaşıyorsan adam gibi bilgi ver ukalalık etme! Ne yani burda Allahuekber diyen insanlar görüyorum? Suçları Allah büyüktür demek mi? Adam gibi haber paylaşmayacaksan atma bir şey.Modaretörler bu gündem haber bölümünde paylaşım yapma yetkisi sizde olsa iyi olcak...

barislakers

Asistan
Cezalı
Haber paylaşıyorsan adam gibi bilgi ver ukalalık etme! Ne yani burda Allahuekber diyen insanlar görüyorum? Suçları Allah büyüktür demek mi? Adam gibi haber paylaşmayacaksan atma bir şey.Modaretörler bu gündem haber bölümünde paylaşım yapma yetkisi sizde olsa iyi olcak...
İstediğimi paylaşırım sizi ilgilendirmez. Modarötörler uygunsuz görürse silerler hem modarötörün de yorumu var o yüden üstlerine şikayet etmeyi bırak bence.