İşte şeytanın fotoğrafı!

Bu konuyu okuyanlar

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
634881796600.jpg

Dini ve ilmi açıdan ruhani alanda 1980'den bu yana araştırmalar yapan eski müftü Muharrem Çavuşoğlu, 'Dini ve İlmi Açıdan Gizli İlimler ve Sırlar Alemi' başlığıyla ilk kitabını 2004 yılında yayımladı.

2005 yılında yayın evini işleten Çavuşoğlu'nun, öğretmen arkadaşı yanına gelerek Samsun'da şehir merkezinde bir işletmenin bahçesinde arkadaşları ile alkollü sohbet yaptıkları sırada cep telefonu ile fotoğraf çekildiğini, bu fotoğrafın arkasında ağacın üzerinde tanımlayamadıkları şekil gördüklerini bildirdi.

Emekli müftü olması ve bu alanda kitabının bulunması nedeniyle kendisine yapılan başvuruyu değerlendiren Çavuşoğlu, fotoğrafı incelemek üzere aldı. Yaptığı araştırmada iddiaya göre o şeklin 'heffaf' olarak tabir edilen şeytan olduğunu tespit etti. 2010 yılına kadar konuyu açıklamayan ve insanlara bu tür varlıklarında olduğunu katlamak için kitabının beşinci baskısında yer verdi.

Fotoğrafın orijinal ve şahitlerinin halen hayatta olduğu belirten Emekli Müftü Çavuşoğlu, kendisinin de hayrete düştüğü bu fotoğrafı izinle yayınladığını, insanların ruhani dünyaya inanması için en büyük kanıt olduğunu belirtti.

İÇKİ VE KUMAR OYNAYANLARIN YANINDA BULUNUR VE AZDIRIR

Yayın evinde bulunduğu sırada öğretmen arkadaşının yanına gelerek fotoğrafı gösterdiği, kendisinin ise incelemeye aldığı bilgisini veren Müftü Çavuşoğlu, "Uzun yıllar bu konuda çalışmalar yaptım. İncelememde ağaç üzerinde bulunan varlığın heffaf şeytanı olduğunu belirledim. Bu şeytan içki içen ve kumar oynayanların yanında bulunur, onları kızdırır veya azdırır.

TEKNOLOJİ İLE FREKANSLARINA GİRECEK

Cinler ve şeytanlar zaman zaman fotoğrafta olduğu gibi hayali bir ortam içerisinde göstermek istemiştir. Yaptığım inceleme ve araştırmada tespitlerimin doğru olduğunu ortaya koydum. Kitaba yoğun ilgi var. İlerleyen teknolojiye yenik düşen bu cinler ve şeytanlar çok hızlı hareket etmelerine rağmen gelişen teknolojiye yakalanmaktadırlar. Yakın zamanda teknoloji sayesinde onların frekanslarına da ulaşabileceğimiz sanıyorum. Bu tür varlıkların yok olduğu iddia edenler Samsun'da çekilen bu fotoğrafı incelesin" dedi.

Çavuşoğlu, kitabında 9 ayrı konuyu incelediğini, önemli bilgilerin yer aldığını da sözlerine ekledi.

(İHA)-Sabah

MtHan

Müdavim
Reaksiyon puanı
14
Hehe saçmalığa bak. Milleti gerizekalı yerine koymaya çalışan biri bu. Bu resimdeki zatı muhteremin bir ülkedeki sirk gibi bir yerde sergilenen kukla olduğu doğrulandı. Youtubede aratırsanız araştıran Türk beraber fotoğrafta çektirmiş :D

seckyn

Müdavim
Reaksiyon puanı
18
Ya arkadaş şeytan ve cinlerin belirli bir şekilleri yoktur. Çünkü onların bedenleri yok

prof.

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
Bunun benzerini 7-8 sene önce görmüştüm. Yoksa bu muydu o? :D Yeni şafak gazetesi yayınlamıştı sanırım..

Demnesia

Müdavim
Reaksiyon puanı
43
Bu fotoğraf yıllardan beri nette, tamamen haber olsun diye yapılmış bi haber.

thetiduygu

Müdavim
Reaksiyon puanı
10
Böyle haberlerle nereye varmaya çalışıyorlar anlamıyorum..

HapS

Müdavim
Reaksiyon puanı
63
bu fotoğraf bir montaj yapan adam kendi ağzıyla açıklamıştı hürriyette haberi çıkmıştı

spybot

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Kesin budur..:D

ShadowFix

..........
Reaksiyon puanı
77
Uydurma bunlar , bizim kendini akıllı zanneden gazate ve haber sitelerde yayınlıyor,

M.Şamil CAN

Müdavim
Reaksiyon puanı
105
Bir arada annesi kuran okurken kuranı yere atıp üzerine çıkmış ve fare kızamı ne dönüşmüşmüş gibi zırvalıklar gündemdeydi. Çok komiksiniz...

muhibbi

Asistan
Reaksiyon puanı
11
Guduuuu Ne şeker şeysin sen öyle :D