İşte " o an " benim bittiğim an

Bu konuyu okuyanlar

FY2005

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Foruma yeni geldim arkadaşlar. Herkese merhabalar. Bi benzeri benimde başıma geldi. Anlıyorum seni :D

lucifer dedi ki:
İstanbul köy hzimetleri anadolu lisesinde okuyorum B) adına bakmayın başarıları büyük ;)

Hangi sınıftasın? Bende aynı okuldayım. Başarılarımız çoktur. İstanbulda bilgi yarışmasında 1. olduk. Köylü diyip geçmeyin yani...

muratcanberber

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
Bende anadolu meslek lisesi bilgisayar bölümündeyim. alanın web tasarım.

bilgisayar öğretmeni olmak gibi bir hayalim var. 2009 dada sınav var :S İnşallah iyi bir üniversite kazanabilirim

DarkLady

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
arkadaşlar inşalah istediğiniz yerlere girersiniz.pc öğretmeliği güselll

dr.psychopath

Asistan
Reaksiyon puanı
2
muratcanberber dedi ki:
Bende anadolu meslek lisesi bilgisayar bölümündeyim. alanın web tasarım.

bilgisayar öğretmeni olmak gibi bir hayalim var. 2009 dada sınav var :S İnşallah iyi bir üniversite kazanabilirim

Camide dilenirim ama öğretmenlik yapamam. Hocamız lisede, şu sınıfa dersi anlat ben gidiyorum demişti, Visual Basic't, ders.O kadar anlat anlat sonra bitirdim konuyu, sınıfa, "anladınız mı?" dedim. Hepsi inek gibi suratıma bakmaya başladı, bir sinir oldum o kadar vakit boşa geçmişti :D Sonra hocalığın ne kadar önemli ve zor bir meslek olduğunu anlamıştım ;)

DarkLady

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
öyle deme öğretmenlik kutsal bi meslek bence keşke bende öğretmen olabilseydimm:(:(

mehmet

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
47
bence öğretmenlik annellikten sonra en kutsal meslek
çocuklar annesinden sonra en fazla öğretmenleri ile haşir neşir olurlar
eğer kötü bir öğtetmeene düşerse anarşist olup çıkmaması için bence hiçbir neden yok
çocuklarımız 6 yaşından ortalama 18 yaşına kadar öğretmenlerimize emanettir
öyle değil mi dile kolay 12 yıl

muratcanberber

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
Zaten şu an bile bilgisayar konusunda bütün çevreme elimden geldiğince yardım ediyorum.

Öğretmenliğide başabileceğimi düşünüyorum. Hem arkanda devlet var 3 ay tatil maaşı da iyi hem birilerine birşeyler öğretmek kadar güzel ve kutsal çok az şey vardır diye düşünüyorum.

muratcanberber

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
Anadolu meslek lisesi olduğumuz için 70-80 ek puan geliyor ve bu çok iyi bir puan.

Ayrıca Öss de 120 soru çözeceğiz birinci bölümden süremiz 180 dakika ve sorumlu olduğumuz konu miktarı diğer liselerden bizimle yarışanlara göre 4/1 oranında az bu da büyük bir avantaj.

Tek kötü yanı bu sene ÖSS müfredatı ile ilgili hiçbir ders almayacağız. ne matematik ne kimya ne biyoloji ne fizik ve diğerleri yok.

Son sene de staj 'ımız var. Dershaneye gitmeyen biri için ÖSS çok zor olacak. Bende şimdiden dershaneye başladım.

Umarım bu eğitim sistemini daha adil bir hale getirirler

DarkLady

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
dr.psychopath dedi ki:
ziraatci63 dedi ki:
öyle deme öğretmenlik kutsal bi meslek bence keşke bende öğretmen olabilseydimm:(:(

Dilencilik kadar olmasada biraz kutsallığı var tabi :}
dilenciliğinde kutsal olduğunu ilk senden duyuyorummm:)
öss yi öyle bir hale getirdilerki ölüm kalım savaşı gibi oldu...pek sanmıyorum öss de adaletin sağlanacağınııı

curukellma

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben bilgisayar öğretmeniyim Öncelikle tatiliniz 3 ay değil 2 ay Okullar kapanır ama 1 Temmuz'a kadar okulda kalırsınız seminer çalışmaları için Okullar açılmadan 15 gün kadar önce de yine okula gidersiniz 1 Eylül'de yine seminer çalışmaları için Eve iş götürürsün Okulda sadece öğretmen değil amelesin Bütün tamir işleri sana bakar Maaşı da hiç tatmin edici değil Meslekte 3. yılım 930 YTL Tabi çok şükür yine de Ayrıca öğretmen sadece ders anlatmaz Rehberlik yapar, nöbet tutar, kol faaliyetleri Tabi en önemlisi sorumluluk Pek dışardan bakıldığı gibi kolay değil Çocukları sevmeyen bir daha düşünsün Yoksa çekilmez

regedit

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
curukellma dedi ki:
ben bilgisayar öğretmeniyim Öncelikle tatiliniz 3 ay değil 2 ay Okullar kapanır ama 1 Temmuz'a kadar okulda kalırsınız seminer çalışmaları için Okullar açılmadan 15 gün kadar önce de yine okula gidersiniz 1 Eylül'de yine seminer çalışmaları için Eve iş götürürsün Okulda sadece öğretmen değil amelesin Bütün tamir işleri sana bakar Maaşı da hiç tatmin edici değil Meslekte 3. yılım 930 YTL Tabi çok şükür yine de Ayrıca öğretmen sadece ders anlatmaz Rehberlik yapar, nöbet tutar, kol faaliyetleri Tabi en önemlisi sorumluluk Pek dışardan bakıldığı gibi kolay değil Çocukları sevmeyen bir daha düşünsün Yoksa çekilmez

:D :D :D
hep öğrenciler şikayet edecek değil ya,
hocam siz okuldan da kaçamıyorsunuz, devamsızlık hakkınız yok :D

muratcanberber

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
Aslında başka şansım da yok gibi. Bilgisayar öğretmenliği dışında bir yere puan vermiyorlar :S

FY2005

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Eskiden bende öğretmenlik düşünmüştüm ama anladım ki o iş bana göre değil. Allah bütün öğretmenlere sabır versin. Helede yeni öğretmen olmuşsa...