İşte kaleci Karius'un kaçış planı! Bavullarını topladı.

Bu konuyu okuyanlar

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
1588369602155.png
Süper lig devi BEŞİKTAŞ' ta flaş gelişmeler yaşanıyor... Serbest kalmak için FİFA' ya başvuran Beşiktaş’ın Alman kalecisi Loris Karius, tesislerdeki eşyalarını alarak bavullarını topladı. Karius’un hafta başında sözleşmesini tek taraflı fesh etmesi bekleniyor. İşte tüm detaylar...

Beşiktaş ile resmen yollarını ayırmak için artık gün sayan Karius, BJK Nevzat Demir tesislerindeki odasını tamamen boşalttı. Şahsi eşyalarını alan ve bavullarını toplayan Alman kaleci, 3 Mayıs'tan sonra sözleşmesini tek taraflı olarak fesh edecek. Alacakları konusunda siyah-beyazlı yönetimin sunduğu tüm teklifleri geri çevirdiği gibi Nisan ve Mayıs maaşlarını bile talep eden Karius'un, ayrıldıktan sonra büyük bir ihtimalle önce ülkesi Almanya'ya ardından da bağlı olduğu Liverpool' a yani İngiltere' ye geçmesi bekleniyor.

Bu arada Teknik Direktör Sergen YALÇIN ile konu hakkında bir kez daha görüşen yöneticilerin, genç kaleciler Utku Yuvakuran ve Ersin Destanoğlu'nun Türk futboluna kazandırılması görüşünü dile getirdikleri aktarıldı. Utku ve Ersin'e güvenen Sergen Yalçın'ın da aynı düşüncede olduğu ifade edildi. (K:Fotomaç)

.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Umarım bir an önce gider ve şu kolsuzdan kurtuluruz.

Reaksiyon puanı
10,324
Yahu arkadaş dünyanın her yerinde kulüpler maaş indirimine gitti, büyük miktarlarda kesinti yaptı. Öyle itiraz eden kimse de pek duymadık. Aç gözlü şu Alman'a bak sen, yattığı yerden beleş istiyor. Ben Beşiktaşlı yöneticilerin yerinde olsam kalemde başka tek bir kişi dahi olmasa yine de şutlarım bu ahlaksızı. Eğer çok özel bir antlaşma yapılmamışsa Beşiktaş salgın günlerinde para ödeme zorunda değil, bu açgözlü Alman'ın haklı çıkabileceği bir durum olduğunu zannetmiyorum.

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Yahu arkadaş dünyanın her yerinde kulüpler maaş indirimine gitti, büyük miktarlarda kesinti yaptı. Öyle itiraz eden kimse de pek duymadık. Aç gözlü şu Alman'a bak sen, yattığı yerden beleş istiyor. Ben Beşiktaşlı yöneticilerin yerinde olsam kalemde başka tek bir kişi dahi olmasa yine de şutlarım bu ahlaksızı. Eğer çok özel bir antlaşma yapılmamışsa Beşiktaş salgın günlerinde para ödeme zorunda değil, bu açgözlü Alman'ın haklı çıkabileceği bir durum olduğunu zannetmiyorum.
Aynen abi. Zaten ne kattı bize geldiğinden beri, kovanın teki zaten. İnşallah giderde kurtuluruz şundan.

Mert0

Profesör
Reaksiyon puanı
1,702
Arkadaşlar Twitter kullanıyorsanız Trabzonspor'un haksızlıkla önde olduğu şu anketi bir çevirsek:

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Arkadaşlar Twitter kullanıyorsanız Trabzonspor'un haksızlıkla önde olduğu şu anketi bir çevirsek:
öyle havadan boş beleş şampiyonluk yok hak etmiyorlar daha henüz yok en iyi oynayan takımda değiller yani. Bu lig tescil edilmez arkadaş, Haziran ayında kalan maçlar oynanır kazanırsan olursun şampiyon.

Mert0

Profesör
Reaksiyon puanı
1,702
öyle havadan boş beleş şampiyonluk yok hak etmiyorlar daha henüz yok en iyi oynayan takımda değiller yani. Bu lig tescil edilmez arkadaş, Haziran ayında kalan maçlar oynanır kazanırsan olursun şampiyon.
Aynen abi kesinlikle verilmez bu şampiyonluk. Bu oylamada da zaten bir şeyler yapmışlar, öyle diyorlar yani. Maç oynanmadan verilemez şampiyonluk.

Nixc0r

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
15,612
Futboldan pek anlamam Fenerbahçeliyim ama ayıp etmiş

SiberOptik

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
358
[Eyvallah SiberOptik, sanırım yenisin, hoşgeldin bu arada. ]

Teşekkür ederim,

evet yeniyiyim hoşbulduk.

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Yerine kim gelecek veya geçecek.
Şimdilik Ersin ve Utku ile devam edilecek yola. Önümüzdeki sezon için Volkan Babacan ile anlaşıldığı söyleniyor.

ben seni beşiktaşlı sanıyodum abi :D öğrendiğim iyi oldu
BEŞİKTAŞ' lı benim. Seyyah abimiz koyu Fener'li.

Ekli dosyayı görüntüle 96918

Hadi gözün aydın BJKolik! Duan kabul edilmiş. :D
Abi şükürler olsun kurtulduk, gittiğini çok sevindim yolu açık olsun, genç Utku ve Ersin ile yola devam ederiz biz. Demek ki 2020' de iyi şeyler de oluyor arada.

utkuversus

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
13,180
Vallahi Fenerbahçeli olarak mutlu oldum. Ligin ilk yarısında Muriqi'den yediği 3. golde ben çıldırmıştım bu nasıl kaleci diye, taraftar ne yapsın :D.

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
[Eyvallah SiberOptik, sanırım yenisin, hoşgeldin bu arada. ]

Teşekkür ederim,

evet yeniyiyim hoşbulduk.
Hoş geldiniz aramıza, iyi forumlar olsun. Bu arada Beşiktaş' lımısınız?

Vallahi Fenerbahçeli olarak mutlu oldum. Ligin ilk yarısında Muriqi'den yediği 3. golde ben çıldırmıştım bu nasıl kaleci diye, taraftar ne yapsın :D.
Taraftar ne yapacak kanser olduk hepimiz.:)