İşte G.Saray'ı yakan konuşma!

Pupilla

Dekan
PFDK’ya sevk edilen kulüpler içinde GS'ninde da yer alması dikkat çekerken, sarı-kırmızılıların herhangi bir maçla ilgili değil, bir futbolcunun dosya kapsamında adının geçmesinden kaynaklandığı öğrenildi...

Şike iddianamesinin ek klasörlerinde yer alan sarı-kırmızılıların eski oyuncusu Barış Özbek ile Doğan Ercan arasındaki telefon konuşmalarında, şu sözlerin yer aldı: D.E. Oynuyor musun? B.Ö. Yok oynamıyorum ya abi, bu adam oynatmaz artık beni ya.

D.E. Oynattırmaz mı? B.Ö. Yok sorma bana yani bu adam hep kendi oyuncularını hep oynattırıyor.

D.E. İyi oynatsın i... son maçı zaten.

B.Ö. Hım.

D.E. İyi forvet kim oynuyor? B.Ö. Forvet kim oynuyordu ya şey oynuyor.

D.E. Kewell oynuyor mu? B.Ö. Kewell oynamıyor ya Baros oynuyor. Sağda Kazım oynuyor, solda da Stancu.

D.E. Stancu şey Gökhan Zan oynuyor mu? B.Ö. Hmm oynuyor stoperde.

D.E. Hım şeyle o zaman Servet’le Neill’i mı kesti? B.Ö. Yok Neill’ı sağ beke koydu ya.

Bunun ardından da 18 Mart’ta Fenerbahçe’nin 2-1 kazandığı Galatasaray derbisinden 2.5 saat önce Menajer Doğan Ercan’ın, Fenerbahçe Asbaşkanı Ali Yıldırım’ı arayarak bir takım bilgiler verdiği ortaya koyuldu.

Trabzonspor kritik noktada

Diğer kulüplerle birlikte Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu’na sevk edilen Trabzonspor’un, diğer kulüplerle arasındaki büyük bir fark bulunuyor. Bordo-mavililer, herhangi bir ceza alması durumunda yanacak.

Sezon başında Avrupa kupalarına katılırken, UEFA’ya temiz olduklarına dair taahhütte bulunan Karadeniz ekibi, bununla ilgili herhangi bir ceza alması durumunda hem sportif hem de mali olarak ağır müeyyidelerle karşı karşıya kalacak.

Böyle olması durumunda UEFA, Avrupa’dan senelerce men cezası verecek, ayrıca Şampiyonlar Ligi’ndeki katılım bedellerini, bonusları ve diğer gelirlerden payına düşen gelirin tamamını ödemek zorunda kalacak.

haber7
 

Pupilla

Dekan
yakmak derken pfdk'ya sevk kastedilmiş haberde. bundan dolayı gs bi ceza felan almaz bence.

ama ts'de herhangi olay tespit edilirse başları fena dertte. çünkü sezon başında uefa'ya temiziz diye taahhütte bulundular :)
 

VincentVega

Profesör
Gs pfdkya sevkedildi demek ceza alacak demek değildir.
ikincisi pfdkya sevkedilme sebebi şike yapmış olma ihtimali de değildir bi kere hemen celallenmeyin ortalığı karıştırmayın
 

zatura

Profesör
yüz ifadesinden şike olduğu anlayan arkadaşa kesin uefa 'dan teklif gelecektir. Her maçta futbolcuların yüzünü oku bakalım şike varmı yok mu ? İyi kazanır da.. Yeni bir meslek dalı Yüz ifadeniz okunur...şıpdiye tahlil edilir .. :) :) Ne günlere kaldık ....
 

SwateR

Rektör
Galatasaray olsa olsa bu davada Müşteki sıfatıyla yer alır. Adam bizim kadroyu olduğu gibi aktarmış karşıya. Takmaya bile değmez.
 

Son mesajlar

Üst