İşte Barcelona'nın Yeni Reklam Filmi

Bu konuyu okuyanlar

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Barcelona Futbol Takımı'nın ana sponsoru olan Katar Havayolları, ilk reklamını bugün sosyal medya ve dünyanın önde gelen televizyon kanallarında oynatmaya başladı.

[video=youtube;JkTsyll1SUo]http://www.youtube.com/watch?&v=JkTsyll1SUo[/video]

Barcelona Futbol Takımı'nın ana sponsoru olan Katar Havayolları, ilk reklamını bugün sosyal medya ve dünyanın önde gelen televizyon kanallarında oynatmaya başladı.

Türk Hava Yolları, 2010'da Barcelona ile sponsorluk anlaşması yaptığında tüm dünyada büyük ses getirmişti. İki yıl boyunca THY sponsorluk karşılığında 3 milyon Euro ödemiş, Barcelona ise uçuşlarında THY uçaklarını kullanmıştı. THY ayrıca Barcelona'nın Arjantinli yıldızı Messi ile de NBA'den Kobe Bryant'ın birlikte oynadığı bir reklam filmi de çekmişti.

Geçtiğimiz yıl sonunda görüşmelerin anlaşmazlıkla sonuçlanması üzerine iki taraf yaptığı açıklama ile sponsorluğu bitirme kararı almıştı.

KATAR HAVAYOLLARI 180 milyon euroya SPONSOR OLDU

Barcelona kulübü THY yerine Katar Havayolları ile 5 Mart'ta tam 180 milyon Euro'luk anlaşma yapmıştı. Dört yıllık anlaşma boyunca her yıl için 45 milyon Euro alacak Katalan ekip, formasında Katar Havayolları amblemini taşıyacak.

KAYNAK

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Puyol'un sahnesi komik olmuş :)

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
[MENTION=322625]DumDumaq[/MENTION] Haberi okuyalım, ondan sonra mesaj yazalım. :)

DumDumaq

Dekan
Reaksiyon puanı
9
haberi okudum zaten katrhavayolları sponsor olmuş

önceden türk hava yolları sponsordu messiyle kobe bryantl reklam çekilmişti ;) ben hiç bi haberı okumadan yorum atmam kafanı yorma :=)

FullScreen

Profesör
Reaksiyon puanı
2
THY 2 yıl için 3 milyon Euro ödemiş.. Qatar 4 yıl için 180 milyon Euro..

Buna inanacak insan sanmıyorum ki olsun..

Reaksiyon puanı
2,146
Okuduysan burayı da görmüş olman lazımdı, görüp de o yorumu yapman ilginç.
Geçtiğimiz yıl sonunda görüşmelerin anlaşmazlıkla sonuçlanması üzerine iki taraf yaptığı açıklama ile sponsorluğu bitirme kararı almıştı.

Reklam çok güzel.

recooo1903

Asistan
Reaksiyon puanı
8
THY ulaşım sponsoruydu Qatar forma sponsoru rakamların böyle olması gayet normal yani

gs_kadir

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Ben de diyorum ki bu adamlar sahada nasıl bu kadar iyi tiyatro yapıyolar,meğerse okuluna gidiyolarmış

BSsCyTsCUAEQdYX.png