İşte bahşiş terörü!

Bu konuyu okuyanlar

mazruf

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,116
Show Haber muhabirleri Hale Yalçıner ve Emre Saygı, bahşiş terörünü görüntülemek için sokağa çıktı. İstanbul'un göbeğinde ölümden dönen muhabirlerin yaşadıklarına inanamayacaksınız!

bahsis-teroristleri-boyle-goruntulendi--4772400.Jpeg

İki hafta önce İstanbul Bahçelievler'de bir damadın bahşiş meselesi yüzünden otomobille sürüklenerek öldürülmüştü. Bu acı olayın ardından gelin arabalarının önünün kesilmesi konusu çok kez gündeme geldi.

Son olarak Uşak'ta Valilik bir açıklama yapmış ve gelin arabalarının önünü kesen çocukların ailelerine ceza kesileceğini duyurmuştu.

'Bahşiş terörü' her geçen gün Türkiye gündeminde daha fazla kendisine yer bulurken Show TV Haber ekibi muharbirlerinden Hale Yalçıner ve Emre Saygı ilginç bir şey yaptı.

Gelin-damat kılığına giren muhabirler, lüks gelin arabalarıyla İstanbul sokaklarında dolaştı ancak ikili adeta ölümden döndü.

[video=youtube;eUVfkbv0ANQ]http://www.youtube.com/watch?v=eUVfkbv0ANQ[/video]

Milliyet

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Küçükken bir ara gelin arabasi denk geldi zarf atılmıştı şans bu ya bana denk geldi aldim ama bicak cekenden tut tehdit edene geri Zarfı havaya atmistim içimde ukte kaldi icinde kac para vardi diye yıllardır bu sorunun cevabini düşünüyorum alakasiz biraz ama :D

enable

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
Valla ne denir bilemiyorum daha dayanamadım kapattım videoyu. Aynısını Küçükçekmece de bizde yaşadık arabayı parçaladılar

Kardeşim en temizi Büyük şehirlerde konvoy yapmayacaksın malesef ama yapmayacaksın. Ha ola ki bole bi durumla karşı karşıya kaldığında kesinlikle ve kesinlikle gelin ile damadı muhattap ettirmeyeceksin.

Valla başka ne yapılır bilemiyorum.

Sansar667

Müdavim
Reaksiyon puanı
525
küfürü ede ede izledim kusura bakmayın ama böyleleri hak ediyor...

mazruf

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,116
Bu devirde araba süsleyip dışarı çıkmak cesaret işi.

Ha çıktın zırhlı arabayla çıkacaksın.

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Küçükken hatırlarım almıştım bir tane içerisinden 1 dolar çıkmıştı 10 yıl i geçti anılarım anılarım :))

S

SDN Okuru

SDN Okuru
direkt çekip silahı vuracan o damada geline ceza veren hakimi de vuracan

ozakin70

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bizim burada da Karaman Valiligi karariyla polise kesin talimat verildi motorlu ve trafik birimleri konvoyda bulunacak olay aninda müdahale edecek cocuksa ailesine buyukse direk kendisine ceza kesilecek bencede ciddi bi konu yani o verecekleri zarfdaki 1$ muhtaçsan da haddini bil bir suru vakif dernek belediye yardim yapiyor ordan isteklerini hallet gelin arabasina zarar vermek nedir yani

Sanctuary

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Adamın birisi geliyo yardıma çevredekiler hala hıyar gibi bakıyo.Sopada değil levye ile gireceksin bu çapulculara.

django

Doçent
Reaksiyon puanı
0
beyzbol sopalarıyla allah yarattı demeden döveceksin hiç acımadan işid gibi

7.43

Müdavim
Reaksiyon puanı
332
Dağda da terörist, şehirde de.

TEGİN

Müdavim
Reaksiyon puanı
92
Bi gün birisi çıkacak çekip vuracak, milletin mutlu günlerinde bela olacaklar. Videoyu izleyemiyorsun bile. Adamlarda vicdan denen şey kalmamış.

giskur11

Müdavim
Reaksiyon puanı
160
Fransa gibi bu çingeneleri sınır dışı edelim.

MasterFather

Müdavim
Reaksiyon puanı
59
Fransa gibi bu çingeneleri sınır dışı edelim.

:D abartma sende.

görüntüleri var.hukuk işleyen bir memleket olsa.bu adamlar yakalanır.cana ve mala kastetmekten yargılansın.hatta gasp.yargıla ver en ağır cezayı.yapabiliyorsa yapsın bir daha.

giskur11

Müdavim
Reaksiyon puanı
160

görüntüleri var.hukuk işleyen bir memleket olsa.bu adamlar yakalanır.cana ve mala kastetmekten yargılansın.hatta gasp.yargıla ver en ağır cezayı.yapabiliyorsa yapsın bir daha.
Tansu çiller zamanında toplatıp bunları temizlemiş diye duydum ama bildiğin ürüyorlar bizim evin arkada arsa alıp yerleştiler 8-9 tane çocukları var.

MasterFather

Müdavim
Reaksiyon puanı
59
Tansu çiller zamanında toplatıp bunları temizlemiş diye duydum ama bildiğin ürüyorlar bizim evin arkada arsa alıp yerleştiler 8-9 tane çocukları var.

namusuyla şerefiyle yaşıyanlara lafımız yok.ama böyle millet e zarar verenler.ömürlerini demir parmaklıklarda geçirsinler.

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91

Bizimde mahallemizde şimdiye kadar kavga çıkmadı çıktıysa ben o gün evde yokumdur o kadar kavgasız bir mahalleydik sonra karşımızda ki kişiler taşındılar evlerini kiraya verdiler bunlar 15-20 kişi dayı teyze kardeş falan kim varsa yoksa 3 katlı eve taşındılar, her gün müzik seslerini çekiyoruz kavga gürültüler, iğrenç küfürleşmeler.

Geçen kavga etmişler gelin kocasının annesini dövüp dışarı atmış, annesi dışarıda nasıl küfür ediyor yani görmen lazım bu kadar pis ağızlı insan görmedim iğrençler.

Üstüne üstelik mahalleyide pislettiler mahvettiler yerleri.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

namusuyla şerefiyle yaşıyanlara lafımız yok.ama böyle millet e zarar verenler.ömürlerini demir parmaklıklarda geçirsinler.

3 sokak yan tarafımızda bu kişilere özel alt üst mahalle var daha adam akıllı yaşayanı görmedim, mahalleleri pislik içinde kendileride pislik içinde ağızlarından her çıkan kelimenin birinde küfür var, annemi ablamı bile o mahalleden geçirtmiyorum eğer mecbur geçiceklerse bende yanlarında gidiyorum o derece.

Yahu mahalleden geçerken yukarıdan bir kova su döktüler zamanında ana avrat küfür ediyorlar camlardan sonra bakınca saklanıyorlar gidip musallat olsan 50 kişi yaşıyorlar delik deşik ederler adamı polislerde bir şey yapamıyor öyle çekiyoruz bu kişileri.

Bide sadece mahallede olsa neyse, otobüse bineriz sonra gelirler 5 kişi para vermeden geçerler yahu işe geç kalanı var acelesi olan var bunlar tabi dinlemez şoför ile kavga ederler ırkçılık yapmayın bizde insanız diye şoförde herkes parasını ödedi der bunlar hiç cevap vermezler öyle susup otururlar, bide bazen milletin içine kadar giriyorlar leş gibi kokuyorlar dönüp uzaklaş desen ov nasıl kavga çıkartıyorlar nasıl sövüyorlar görmeniz lazım çok şahit oldum.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bunlari toplama kamplari kurup oraya gondermek lazim. oralarda kurulan uretim tesislerde vatandasa sabun uretsinler alin terleriyle

Aretios

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
eee kim bu sokak cocukları acaba nereden geliyo bunlar nerede anaları babaları kusura bakmayın kimin ne olduğu belli kimin nereden geldiği ne öküzlükler yaptığı polis sana bana var kanun sana bana var ama çekip şu soyu kuruyacılardan birini öldürsen insan olurlar değerlenirler ....

nedense hep insancıl davranan yada davranmaya zorlanan nedense bu ülkenin gerçek çocukları ama o gün de gelir bu ülkeyi bu hale getirenlerden her alanda hem sokakta mahallede hem de dağda hesabını da sorarız Allahın izniyle ....

Bu nedir yahu her yerdeler ancak yatıp kalkıp üremeyi biliyorlar

bunlar yetmiyomuş gibi birde suriyeliler çıktı başımıza her köşe başında her kırmızı ışıkta ....

lanet olsun ırkınıza soyunuza .....

tabi ki namusuyla şerefiyle yaşayanları tenzih ediyorum

Odessa

Müdavim
Reaksiyon puanı
432
O darbukacinin bacaklarina, kollarina vura vura beyzbol sopasini kiracan. Bak bi daha yapabiliyor mu.

ck-xe

Müdavim
Reaksiyon puanı
39
Bizim başımıza da gelebilir... Deişik fikirleri olan var mı :D

giskur11

Müdavim
Reaksiyon puanı
160
Bizimde mahallemizde şimdiye kadar kavga çıkmadı çıktıysa ben o gün evde yokumdur o kadar kavgasız bir mahalleydik sonra karşımızda ki kişiler taşındılar evlerini kiraya verdiler bunlar 15-20 kişi dayı teyze kardeş falan kim varsa yoksa 3 katlı eve taşındılar, her gün müzik seslerini çekiyoruz kavga gürültüler, iğrenç küfürleşmeler.
yav bizim mahallede neler yapmadıkları kaldı anlatıcam şimdi bir iki defa anlattım modlar yazılarımı siliyor.Öyle pislik kendi anası kızını pazarlar mı ya nasıl bir miğde var anlamıyorum.

SoldierTR

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Videodaki tiner çeken cocuğu görünce içim cız etti yazık ..

SARKAT

Müdavim
Reaksiyon puanı
68

Hukuk işleyen mi? Taş molotof atanı düşünce hürriyetini ifade ediyor dersen. Bu bahşiş teröründe daha sen suçlu çıkarsın para vermedin diye.

Bizim ülkemizde hukuk namuslu vatandaşa. Bunları kovalayan polisleri biz anca içeri sokarız. Bunlar dışarıda serbest gezer. Hırsıza, eşkiyaya teröriste ayrıcalık var.

isveçli

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
ışide gönderecen bunları video çekecekler

Son mesajlar