İşte bahşiş terörü!

mazruf

Guru
Onursal Üye
Show Haber muhabirleri Hale Yalçıner ve Emre Saygı, bahşiş terörünü görüntülemek için sokağa çıktı. İstanbul'un göbeğinde ölümden dönen muhabirlerin yaşadıklarına inanamayacaksınız!İki hafta önce İstanbul Bahçelievler'de bir damadın bahşiş meselesi yüzünden otomobille sürüklenerek öldürülmüştü. Bu acı olayın ardından gelin arabalarının önünün kesilmesi konusu çok kez gündeme geldi.

Son olarak Uşak'ta Valilik bir açıklama yapmış ve gelin arabalarının önünü kesen çocukların ailelerine ceza kesileceğini duyurmuştu.

'Bahşiş terörü' her geçen gün Türkiye gündeminde daha fazla kendisine yer bulurken Show TV Haber ekibi muharbirlerinden Hale Yalçıner ve Emre Saygı ilginç bir şey yaptı.

Gelin-damat kılığına giren muhabirler, lüks gelin arabalarıyla İstanbul sokaklarında dolaştı ancak ikili adeta ölümden döndü.

[video=youtube;eUVfkbv0ANQ]http://www.youtube.com/watch?v=eUVfkbv0ANQ[/video]

Milliyet
 

ErwinSmith

Rektör
Onursal Üye
Küçükken bir ara gelin arabasi denk geldi zarf atılmıştı şans bu ya bana denk geldi aldim ama bicak cekenden tut tehdit edene geri Zarfı havaya atmistim içimde ukte kaldi icinde kac para vardi diye yıllardır bu sorunun cevabini düşünüyorum alakasiz biraz ama :D
 

enable

Profesör
Valla ne denir bilemiyorum daha dayanamadım kapattım videoyu. Aynısını Küçükçekmece de bizde yaşadık arabayı parçaladılar

Kardeşim en temizi Büyük şehirlerde konvoy yapmayacaksın malesef ama yapmayacaksın. Ha ola ki bole bi durumla karşı karşıya kaldığında kesinlikle ve kesinlikle gelin ile damadı muhattap ettirmeyeceksin.

Valla başka ne yapılır bilemiyorum.
 

mazruf

Guru
Onursal Üye
Bu devirde araba süsleyip dışarı çıkmak cesaret işi.

Ha çıktın zırhlı arabayla çıkacaksın.
 

Lazzz

Rektör
Küçükken hatırlarım almıştım bir tane içerisinden 1 dolar çıkmıştı 10 yıl i geçti anılarım anılarım :))
 
S

SDN Okuru

SDN Okuru
direkt çekip silahı vuracan o damada geline ceza veren hakimi de vuracan
 

ozakin70

Asistan
Bizim burada da Karaman Valiligi karariyla polise kesin talimat verildi motorlu ve trafik birimleri konvoyda bulunacak olay aninda müdahale edecek cocuksa ailesine buyukse direk kendisine ceza kesilecek bencede ciddi bi konu yani o verecekleri zarfdaki 1$ muhtaçsan da haddini bil bir suru vakif dernek belediye yardim yapiyor ordan isteklerini hallet gelin arabasina zarar vermek nedir yani
 

Sanctuary

Asistan
Adamın birisi geliyo yardıma çevredekiler hala hıyar gibi bakıyo.Sopada değil levye ile gireceksin bu çapulculara.
 

TEGİN

Profesör
Bi gün birisi çıkacak çekip vuracak, milletin mutlu günlerinde bela olacaklar. Videoyu izleyemiyorsun bile. Adamlarda vicdan denen şey kalmamış.
 

giskur11

Profesör
:D abartma sende.

görüntüleri var.hukuk işleyen bir memleket olsa.bu adamlar yakalanır.cana ve mala kastetmekten yargılansın.hatta gasp.yargıla ver en ağır cezayı.yapabiliyorsa yapsın bir daha.
Tansu çiller zamanında toplatıp bunları temizlemiş diye duydum ama bildiğin ürüyorlar bizim evin arkada arsa alıp yerleştiler 8-9 tane çocukları var.
 

Vikings

Dekan
Tansu çiller zamanında toplatıp bunları temizlemiş diye duydum ama bildiğin ürüyorlar bizim evin arkada arsa alıp yerleştiler 8-9 tane çocukları var.

Bizimde mahallemizde şimdiye kadar kavga çıkmadı çıktıysa ben o gün evde yokumdur o kadar kavgasız bir mahalleydik sonra karşımızda ki kişiler taşındılar evlerini kiraya verdiler bunlar 15-20 kişi dayı teyze kardeş falan kim varsa yoksa 3 katlı eve taşındılar, her gün müzik seslerini çekiyoruz kavga gürültüler, iğrenç küfürleşmeler.

Geçen kavga etmişler gelin kocasının annesini dövüp dışarı atmış, annesi dışarıda nasıl küfür ediyor yani görmen lazım bu kadar pis ağızlı insan görmedim iğrençler.

Üstüne üstelik mahalleyide pislettiler mahvettiler yerleri.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

namusuyla şerefiyle yaşıyanlara lafımız yok.ama böyle millet e zarar verenler.ömürlerini demir parmaklıklarda geçirsinler.

3 sokak yan tarafımızda bu kişilere özel alt üst mahalle var daha adam akıllı yaşayanı görmedim, mahalleleri pislik içinde kendileride pislik içinde ağızlarından her çıkan kelimenin birinde küfür var, annemi ablamı bile o mahalleden geçirtmiyorum eğer mecbur geçiceklerse bende yanlarında gidiyorum o derece.

Yahu mahalleden geçerken yukarıdan bir kova su döktüler zamanında ana avrat küfür ediyorlar camlardan sonra bakınca saklanıyorlar gidip musallat olsan 50 kişi yaşıyorlar delik deşik ederler adamı polislerde bir şey yapamıyor öyle çekiyoruz bu kişileri.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Bide sadece mahallede olsa neyse, otobüse bineriz sonra gelirler 5 kişi para vermeden geçerler yahu işe geç kalanı var acelesi olan var bunlar tabi dinlemez şoför ile kavga ederler ırkçılık yapmayın bizde insanız diye şoförde herkes parasını ödedi der bunlar hiç cevap vermezler öyle susup otururlar, bide bazen milletin içine kadar giriyorlar leş gibi kokuyorlar dönüp uzaklaş desen ov nasıl kavga çıkartıyorlar nasıl sövüyorlar görmeniz lazım çok şahit oldum.
 

Son mesajlar

Üst