Burak Özgen

Profesör
Futbolcu Arda Turan'ın şarkıcı Berkay Şahin'la kavgasının ardından savcılığın talimatıyla Beşiktaş İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne telefonla çağrılarak ifadesine başvuruldu. Arda'nın ifadesinde Berkay Şahin'in eşini tanımadığını ve tanımadığı bir kişinin evli olup olmadığını bilmediğini söyledi.
5bbfaab666a97c57cc005702.jpg
Başakşehir forması giyen Arda Turan'ın şarkıcı Berkay'la yaşadığı ve Berkay Şahin'e saldırdığı olayın ardından Beşiktaş İlçe Emniyet Müdürlüğü'nde verdiği ifade ortaya çıktı.
Arda Turan'ın, ifadesinde şu sözler yer aldı:
Beşiktaş Araştırma Büro Amirliğinde hakkındaki iddialarla ilgili sorgulanan Arda Turan, ifadesinde, "Ben eğlence mekanına gittim. Burak Yılmaz oradaydı. Birlikte otururken, Berkay yanımıza geldi. Omuzumdan ve yakamdan tutarak beni kendine doğru çekti. Ben de sinirlendim ve ne oluyor diyerek vurdum.
Ben Berkay'ın eşini tanımıyorum, kendisiyle herhangi sohbetim olmadı. Benim peşinden tuvalete gittiğim ve koluna dokunduğumu söylüyor. Bu doğru değil, ben tuvalete falan gitmedim. Görüntülerde de tuvalete gitmediğim, taciz etmediğim ortadadır." dedi.
Arda Turan ifadesinin devamında, "Berkay'ın gittiği hastaneyi öğrenerek taciz iddiasının doğru olmadığını söylemek için peşinden gittim. Yanına gittiğimde, 'Ben buradayım eğer sözlü taciz olduğunu düşünüyorsan al silah burada ben senden şikayetçi de olmayacağım' dedim ve tabancayı yanına koydum. Berkay da bu sözlerim üzerine, 'Kaptan yok ben seni severim, tamam sorun yok, inanmıyorum.' dedi.
Berkay böyle söyleyince ben de hastaneden ayrılmak için tabancayı koyduğum yerden alırken tabanca kazayla patladı." dedi.
Arda Turan'ın polis tarafından el konulan tabancasının da ruhsatlı olduğu bildirildi.


Kaynak:Fanatik
 
Üst